09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

علت نمایش خطا و ارور E29 یا F29 ماشین ظرفشویی بوش و نحوه رفع آن

بسیاری از  ارورها و کدهای خطایی که بر روی پنل ظرفشویی بوش ظاهر می‌شوند حکایت از خرابی‌های ساده یا پیچیده در قطعات داخلی این دستگاه دارند اما در پاره‌ای از مواقع بروز پیغام‌های نادری مربوط به خرابی قطعه نبوده و متوجه اتصالات و نوسانات برقی دستگاه است. ارور e29 در ظرفشویی بوش از جمله اختلالات فنی و مرتبط با نوسانات برقی است که به پایین بودن ولتاژ برق و مناسب نبودن پایداری شبکه  با نیاز دستگاه اشاره دارد. ارور e29  نشانگر قرار گرفتن ولتاژ در محدوده ۱۷۰ الی ۱۹۰ است که در این مواقع دستگاه عملکرد لازم را نداشته و باید این ولتاژ در محدوده ۲۰۰ الی ۲۴۰ باشد.
 معمولاً محافظ‌های امنیتی در صورت وصل بودن به دستگاه می‌توانند ماشین ظرفشویی را از شوک‌های الکتریکی حاصل از ولتاژ‌های بالا و پایین و نوسانات برقی محافظت کرده و از بسیاری از نقص‌ها و اختلالات و کاهش عمر دستگاه جلوگیری کنند.
پیغام خطای e29 و f29 در ماشین ظرفشویی بوش

رفع ارور e29 در ماشین ظرفشویی بوش

با توجه به اینکه این ارور تنها مربوط به ولتاژ پایین دستگاه است در بسیاری از مواقع برای برطرف کردن آن تکنسین‌های معتبر ریست کردن و خاموش و روشن کردن دستگاه را توصیه می‌کنند. خاموش بودن دستگاه‌ها به مدت ۵ دقیقه می‌تواند باعث حذف این ارور و تطابق ولتاژ برق با نیاز دستگاه شود. در صورت حاد بودن مشکل و برطرف نشدن آن باید برای رفع این ارور از تعمیرکار متبحر و متخصص کمک بگیرید.
با توجه به اینکه تمامی عملکرد دستگاه از طریق اتصالات برقی و ولتاژ متصل به آن روند طبیعی خود را طی می‌کند، هرگونه ولتاژ پایین و اختلال در سطح ولتاژ شبکه می‌تواند باعث بروز این مشکل شود.
حتماً برای جلوگیری از اختلال و سوختگی دستگاه از طریق نوسانات و شوک‌های الکتریکی از استابلایزر یا محافظ امنیتی استفاده کنید.
حتماً در زمان اوج بار از روشن کردن دستگاه خودداری کنید تا کمترین نوسانات متوجه دستگاه شده و بدین ترتیب عمر مفید قطعات افزایش پیدا کند.
رفع ارور e29 در ماشین ظرفشویی بوش
در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش با ما تماس بگیرید .
تلفن تماس : 02122554843
پیغام خطاهای دیگر ظرفشویی بوش
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو وب سایت : ایران طراح