09126159221
شما اینجا هستید : تعمیرکار 24  -> مقالات >

مقالات

علت شکستن درب ماشین لباسشویی
در این ویدئو به دلایل شکسته شدن درب لباسشویی می پردازیم و به نکاتی اشاره می کنیم که در صورتی که رعایت کنید ، درب لباسشویی شما هیچ موقع خراب نمی شود .
علت بوی بد لباسشویی و روش های حل آن
یکی از مشکلات رایج در خانه ها و آشپزخانه ها ، بوی بد لباسشویی می باشد. در این ویدئو و فیلم سعی کرده ایم علت هایی که باعث بوی بد لباسشویی می شود را بیان کنیم و راهکار هایی ساده برای برطرف کردن این مشکل برای شما بدهیم.
8 ایراد متداول در جارو برقی + آموزش رفع آن
جاروبرقی یکی از مهمترین لوازم برقی در خانه به حساب می آید که مشکل در کارکرد آن می تواند اکثر کارهای خانه را عقب بیندازد. در بعضی از مواقع که قصد استفاده از جاروبرقی را دارید متوجه می‌ شوید که جارو برقی روشن نمی شود. در واقع عوامل گوناگونی زمینه‌ ساز ایجاد این مشکل هستند. به عنوان مثال ممکن است مشکل روشن نشدن جاروبرقی از پریز برق باشد. در این صورت می توانید برای اطمینان از وجود این مشکل جارو برقی را به پریز دیگری متصل کنید. علاوه بر این ممکن است سیم رابط برق قطعی داشته باشد. اما در بعضی از مواقع مشکل از خود جاروبرقی است به عنوان مثال ممکن است موتور جاروبرقی داغ شده و به وسیله سنسور ترموستات خاموش شود. در این صورت در زمانی که دمای جاروبرقی پایین نیاید موتور روشن نمی شود. علاوه بر این ممکن است مشکل بزرگتر از چیزی که فکر می کنید باشد. به طوری که یکی از قطعات برد الکترونیکی جاروبرقی خراب شده باشد. 
23 ایراد متداول یخچال + راه حل برای رفع مشکلات
در این مقاله می خواهیم به 23 مورد از ایرادات متداول یخچال ها اشاره کنیم و راه حل برطرف کردن هر کدام از این موارد را به صورت ساده و کامل بیان کنیم . ایراداتی مانند چرا در یخچال آب جمع می شود؟ چرا در یخچال بسته نمیشه؟ و ... در این مقاله پاسخ داده شده است .
16 موردی که باید در مورد لباسشویی بدانید!
 لباسشویی از لوازم لازم و ضروری به شمار می رود که امروزه افراد به کمک آن می توانند لباس هایی تمیز داشته باشند، این وسیله در صورتی که به درستی استفاده نشود و یا مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار بگیرد ممکن است که دوار خرابی شود، مثلا ممکن است که در آن آب جمع شود، در این باره باید بگوییم که اگر شیر الکتریکی لباسشویی دچار خرابی شود مسلما در زمانی هم که لباسشویی خاموش می باشد دچار نشتی می شود و در نتیجه آب در لباسشویی جمع می شود که این امر باعث زنگ زدگی و پوسیدگی لباسشویی خواهد شد و باید به سرعت مورد تعمیر قرار بگیرد. در صورت بروز این مشکل باید به سرعت شیر الکتریکی لباسشویی را تعویض نمود تا عملکرد خود را دوباره به دست بیاورد. 
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .