09126159221

تعمیر ساندویچ ساز در تهران + گارانتی 22554843

از مهمترین خدمات ما، تعمیر ساندویچ ساز در تمامی برند ها مانند تعمیر ساندویچ ساز بلک اند دکر و سایر برندها می باشد. خدمات گسترده تعمیرات ساندویچ ساز در تمامی برند ها مانند مانند تعمیر تفلون ساندویچ ساز ، تعویض صفحه ساندویچ ساز و فیوز حرارتی ساندویچ ساز در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود .
از لوازم در دسترس و مناسب آشپزخانه ها باید به ساندویچ ساز ها اشاره کرد. این محصولات که جز پرکاربردترین لوازم آشپزی به شمار می روند از قطعات ظریفی ساخته شده اند که اگر شما به درستی از آنها استفاده و نگهداری نشود دچار مشکل و آسیب می شوند. تعمیر ۲۴ یکی از مراکزی است که با تعمیرکاران متخصص و حرفه ایی به خوبی اقدام به تعمیر خردکن و دیگر لوازم آشپزخانه شما می کند.
این وسیله برقی ممکن است مثل هر وسیله برقی دیگر با مشکلاتی مثل خاموش شدن یا کمتر شدن میزان حرارت و ... مواجه شود که با مراجعه به مراکز تعمیرات ساندویچ ساز می توان مشکلات آن را برطرف کرد.
اگر مدتی است که از ساندویچ ساز استفاده می کنید ولی خراب شده است، حتما برایتان سوال پیش آمده است که آیا خرابی ساندویچ ساز شما قابل تعمیر است یا خیر و برای تعمیر باید به کجا مراجعه کنید و احتمالا به دنبال تعمیر ساندویچ ساز در محل هستید.

در صورتی که این محصولات پرکاربرد دچار ایراد و آسیبی شوند ابتدا به ذهن شما مراجعه به نمایندگی و استفاده از گارانتی آن خطور خواهد کرد. خوب است بدانید که نمایندگی‌ها کار تعمیر ساندویچ ساز شما را در کنار دیگر کارها و تعمیرات در صف قرار می دهند به همین دلیل گاهی ممکن است شما ماه ها منتظر تعمیر محصول خود باشید. اما با تعمیر ۲۴ کار شما در مدت زمان کوتاهی حتی در 24 ساعت در منزل خودتان قابل انجام است.

تعمیرات ساندویچ ساز در تهران
ما در این مطلب به تمامی سوالات شما در خصوص تعمیرات ساندویچ ساز پاسخ می دهیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

متداول ترین خرابی های دستگاه ساندویچ ساز

پیش از آنکه به دنبال مرکز تعمیرات ساندویچ ساز باشید، ابتدا بررسی کنید که آیا مشکل ساندویچ ساز شما قابل تعمیر است و یا نیاز است که قطعه ای از دستگاه را عوض کنید. بعضی از ساندویچ ساز ها پس از مدتی استفاده از آنها، به دلایل زیر خراب می شوند که یا نیاز به تعمیر دارند و یا اینکه باید قطعه ای از دستگاه تغییر کند.
اگر عنصر حرارتی دستگاه دچار خرابی شده باشد فرایند کار ساندویچ ساز را با مشکل مواجه می کند و دستگاه گرم نمی شود. برای رفع این مشکل می توانید، اجزای الکتریکی دستگاه بررسی کنید.
تعمیر ساندویچ ساز در تهران

برای بررسی اجزای الکتریکی باید صفحه بالایی و پایینی دستگاه هر یک را به صورت مجزا مورد عیب یابی قرار دهید. در صورتی که با مشکل جدی مواجه شدید و تخصص تعمیر وسایل برقی را ندارید لطفا به جهت جلوگیری از خرابی بیشتر دستگاه را به تعمیرگاه های معتبر ببرید. اما اگر وقت این کار را ندارید و یا از ترافیک بیزار کافیست در صورت بروز هرگونه مشکلی مثل مشکلات زیر فقط با ما تماس بگیرید.

ساندویچ ساز روشن شده است ولی کار نمی کند.
حرارت ساندویچ ساز کم شده است
حرارت ساندویچ ساز در یک طرف دستگاه بیشتر است که در نتیجه ساندویچ را می سوزاند.
ساندویچ ساز خاموش شده است و روشن نمی شود.
ترموستات ساندویچ ساز دچار مشکل شده است.
چراغ نشانگر ساندویچ ساز کار نمی کند.
فیوز حرارتی قطع شده است.
کلید ساندویچ ساز خراب شده است.
المنت حرارتی ساندویچ ساز خراب شده است.
و ...
موارد فوق شایع ترین مشکلات دستگاه ساندویچ ساز هستند که با مراجعه به مرکز تعمیرات ساندویچ ساز و یا دریافت خدمات تعمیر ساندویچ ساز در محل، می توانید مشکل دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید. 

خدمات تعمیرات ساندویچ ساز

اگر دستگاه ساندویچ سازتان با خرابی و مشکلاتی مواجه شده است، لازم است به یک تعمیر کار برای تعمیر آن مراجعه کنید. مرکز تعمیری که برای تعمیر ساندویچ ساز انتخاب می کنید، باید از متخصصان حرفه ای و کاربلد تشکیل شده باشد و هنگام تعمیر دستگاه، تمام اجزای آن را با دقت بررسی کند تا از سالم بودن تمام قطعات اطمینان حاصل کند. همچنین تعمیرکار در قدم اول باید به فکر تعمیر قطعه خراب شده باشد و اگر امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشت، قطعه مورد نظر با ظرافت و دقت تمام تعویض شود.
تعمیر ساندویچ ساز در تهران - محله اختیاریه
تعدادی از خدمات مرکز تعمیرات ساندویچ ساز عبارتند از :
تعمير و تعویض ترموستات یا سنسور ساندویچ ساز
تعمیر و تعویض فیوز حرارتی ساندویچ ساز
تعمير و تعویض المنت های ساندویچ ساز
تعمیرات و تعویض بدنه ساندویچ ساز
تعمیر و تعویض سینی گریل ساندویچ ساز
تعمیر و تعویض نشانگر برق ساندویچ ساز
تعمیرات و تعویض نشانگر آماده به کار ساندویچ ساز
تعویض قفل درب انواع ساندویچ ساز
رفع مشکل روشن نشدن دستگاه ساندویچ ساز
رفع مشکل حرارت غیرعادی بالا یا پایین ساندویچ ساز
و …

خدمات تعمیر ساندویچ ساز در محل

یکی دیگر از معضلات مراجعه به نمایندگی جهت تعمیر ساندویچ ساز این است که شما باید خودتان پروسه را پیگیری کرده و سپس برای تحویل دستگاه به نمایندگی مراجعه کنید. اما تعمیر ساندویچ ساز در محل توسط تعمیر۲۴ به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به رفت و آمد محصول خود را تعمیر کنید و سپس پس از تعمیر آن را دریافت کنید.

مرکز تعمیر ساندویچ ساز در تهران و تمام شهرها خدمات رسانی می کند و لزومی ندارد که برای تعمیر ساندویچ ساز خود حتما به یک مرکز مراجعه کنید و می توانید از خدمات تعمیر ساندویچ ساز در محل نیز بهره مند شوید که تکنسین های نمایندگی در سریع ترین زمان در منزل یا محل کار شما حضور پیدا می کنند و تعمیرات لازم را انجام می دهند. در صورت نیاز به تعویض صفحه ساندویچ ساز با ما تماس بگیرید.

نصب قطعات اورجینال توسط نمایندگی تعمیرات ساندویچ ساز

لازم به ذکر است که اگر شما ساندویچ ساز خود را برای تعمیر به محل مناسبی نبرید ممکن است در هنگام تعویض قطعات از قطعات اورجینالی برای دستگاه شما استفاده نکنند و بعدها دوباره شما دچار همین مشکل شوید
ممکن است برای تعویض قطعات دستگاه ساندویچ ساز خود نگران باشید که مرکز یا شخص تعمیرکار، قطعه تقلبی و فیک را در دستگاه قرار دهد که بعد از مدتی کوتاه این قطعه کارایی خود را از دست می دهد. به همین دلیل توصیه می شود که حتما به نمایندگی ها و مراکز معتبر تعمیرات ساندویچ ساز مراجعه کنید تا خیالتان از بابت نصب قطعات اورجینال و اصل راحت باشد.
تعمیر۲۴ به شما تضمین استفاده از قطعات اورجینال را می‌دهد و شما با خیال راحت می توانید تعمیر ساندویچ ساز خود را به آنها بسپارید. رسانه های بزرگ ملی ضمانت کننده کار ما هستند. می توانید با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

چرا تعمیر ساندویچ ساز در مرکز ما

  • امکان تعمیر ساندویچ ساز در محل مد نظر شما
  • هزینه مقرون به صرفه و مطابق نرخ اتحادیه برای تعمیرات
  • صرفه جویی در زمان مشتری و تحویل محصول در کوتاهترین زمان ممکن
  • استفاده از قطعات اورجینال در هنگام تعویض قطعات

 

هزینه تعمیرات ساندویچ ساز

هزینه تعمیرات ساندویچ ساز با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. تکنسین تعمیرکار در قدم اول به دنبال تعمیر قطعه آسیب دیده است ولی اگر امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، به ناچار باید تعویض شود که احتمالا تعویض قطعه هزینه بالاتری دارد.
هزینه های تعمیرات ساندویچ ساز با توجه به آسیب و ایراد آن و قیمت قطعات برند ساندویچ ساز بستگی خواهد داشت به همین دلیل نمی توان با قاطعیت گفت که چه سقف هزینه ای را در بر دارد. هزینه تعمیرات در تعمیر ۲۴ بر اساس نرخ مصوب اتحادیه دریافت می شود و هزینه قطعه نیز طبق نرخ روز بازار محاسبه خواهد شد. تعمیرکار قبل از اینکه بخواهد دستگاه را تعمیر کند، هزینه آن را با شما در میان می گذارد و اگر مشکلی نداشتید، اقدامات لازم برای تعمیر یا تعویض قطعه خراب شده را انجام خواهد داد.

برندهای قابل تعمیر ساندویچ ساز

تمامی برند های موجود در بازار برای این محصول قابل تعمیر می باشند و تعمیر ۲۴ محدودیتی برای تعمیرات برندهای متفاوت ندارد بنابراین با خیال راحت ساندویچ ساز خود را با هر برندی که از برای تعمیر به ما بسپارید.
برندهای قابل تعمیر دستگاه ساندویچ ساز عبارتند از :
مارسل marsell
آرچلیک arcelic
مونوتک monotech
فلر Feller
فیلیپس Philips
سرجیو serjio
تکنو techno
کنوود Kenwood
مولینکس Moulinex
هاردستون Hardstone
گوسونیک Gosonic
برویل Breville
پارس خزر Pars khazar
آرزوم arzom
گرند grand
سنکور senkor
فکر feker
آریته arite
بلک اند دکر black and decker
ویداس Vidas
دسینی Dessini
متئو matheo
اپتیما optima
سافلون saflon
پارادایس paradise
بیشل bicel
لومکس lumax
کرکماز Korkmaz
هانوور hanover
پرینسس princess
مکسی maxi
رومانتیک هوم romantik-home
کویین queen
سان لند sunland
کاراجا karaza
المپیا olympia
کلورانس kalorance
همیلتون hamilton
برلیانت brilliant
راسل هابز russel hubs
زیلان zilan
تفال Tefal
ربن Roben
ساپر Sapor
سایا Saya
کاخلر
گاستروبک gastroback
سوکانی zukanni
سوپرمکس supermax
بی اچ اف BHF
هوگل hugel

سوالات متداول در مورد اشکالات ساندویچ ساز

چرا صفحه ساندویچ ساز گرم نمی شود ؟
اگر بعد از آنکه دستگاه ساندویچ ساز را به برق متصل می کنید و چراغ آن سبز می شود ولی دستگاه گرم نمی شود، به احتمال زیاد مشکل از ترموستات دستگاه است.
خرابی ترموستات یا سنسور ساندویچ ساز باعث گرم نشدن یا حتی روشن نشدن دستگاه می شود که اگر کامل خراب شده باشد باید تعویض شود اما در صورت مشکل جزئی، نیاز به تعمیر دارد.
البته بهتر است قبل از تماس با مرکز تعمیرات، کم بودن انرژی برق را بررسی کنید و همچنین مطمئن شوید که درب دستگاه کامل بسته می شود. اگر این دو مورد را بررسی کردید و مشکلی وجود نداشت، ترموستات خراب شده است
چرا تمام سینی ساندویچ ساز گرم نمی شود ؟
در ساندویچ ساز المنت حرارتی کار گذاشته شده است که گرم کردن سینی و صفحه ساندویچ ساز را بر عهده دارد. وقتی دستگاه را به برق وصل می کنید، هر دو المنت شروع به کار می کنند تا صفحه داغ شود و اگر صفحه به اندازه کافی گرم نشود و یا یک قسمتی از صفحه خیلی داغ ولی قسمتی دیگر از صفحه داغ نباشد، در این صورت المنت حرارتی خراب شده است که باید تعمیر یا تعویض شود.
چرا ساندویچ ساز روشن نمی شود ؟
یکی از دلایل روشن نشدن ساندویچ ساز، قطع بودن ترموستات است و یا خرابی سیم رابط نیز ممکن است باعث این مشکل شود. همچنین قطع شدن و خرابی فیوز نیز باعث روشن نشدن ساندویچ ساز می شود و یا اینکه احتمالا کلید ساندویچ ساز خراب شده است.
تکنسین تعمیرات ساندویچ ساز، ابتدا مشکل دستگاه را عیب یابی می کند و سپس باید قطعه خراب شده را در صورت نیاز تعویض و یا تعمیر کند.
چرا درب ساندویچ ساز باز نمی شود ؟
اگر پس از قفل کردن درب ساندویچ ساز، نمی توانید دوباره درب آن را باز کنید احتمالا قفل دستگاه خراب شده است.
تلفن تماس برای تعمیر ساندویچ ساز چه شماره ای می باشد ؟
برای تعمیر ساندویچ ساز با شماره تماس 02122554843 یا 09126159221 تماس بگیرید .
هزینه و تعرفه تعمیر ساندویچ ساز چند است ؟
هزینه و تعرفه تعمیر ساندویچ ساز با توجه به مشکل و ایراد ساندویچ ساز متغیر می شود . در تعمیرکار 24 با حداقل هزینه ساندویچ ساز خود را تعمیر کنید.
گارانتی تعمیرات ساندویچ ساز چه مدت می باشد ؟
گارانتی تعمیرات ساندویچ ساز در تعمیرکار 24 یک سال می باشد و به صورت کتبی و معتبر به مشتری ارائه خواهد شد .
نقاط تحت پوشش برای تعمیر ساندویچ ساز چه مناطقی می باشد ؟
تعمیرکار 24 در تمامی مناطق تهران ( شمال ، مرکز ، جنوب و شرق تهران ) خدمات ارائه می کند.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .