09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

تعمیر غذاساز در تهران با گارانتی + 22554843 + قیمت عالی

غذاساز از جمله لوازم الکترونیکی و برقی می باشد که می توانید با کمک آن اقدامات مختلفی را انجام دهید و به آماده سازی مواد اولیه ی غذا های مختلف بپردازید‌. فرقی نمی کند برند غذا ساز شما چه باشد، در هر صورت ممکن است که این دستگاه در اثر یک اتفاق یا مشکلات مختلف آسیب ببیند و در چنین موقعیتی نیازمند تعمیر غذاساز خواهید بود.

اگر شما هم نیاز به تعمیر غذاساز خود دارید در این مقاله همراه ما باشید تا نکات مهمی را در این زمینه دریافت کنید. غذاسازها دستگاه های بسیار مفید و کاربردی در آشپزخانه های امروزی محسوب می شوند که تا حد زیادی وظیفه ی تسریع در آماده سازی غذا را بر عهده دارند.
تعمیرات غذاساز در تهران
دستگاه غذاساز عموما شامل چند دستگاه می شود که هر یک وظایف خود را انجام می دهند. در نتیجه خرید یک غذاساز می تواند شما را از چند دستگاه بی نیاز کند. این جامع بودن مزایای بسیار زیادی برای بانوان خانه دار فراهم کرده است.
صرفه جویی در وقت یکی از مهم ترین ویژگی های خرید غذاساز می باشد. از طرفی کم جا بودن این دستگاه باعث می شود که شما برای خرید آن رغبت داشته باشید و دیگر نگران جای دادن حجم عظیم لوازم برقی در کابینت های خود نباشید. 
برای تعمیرات هر دستگاه برقی نیاز به اطلاعات دقیق از اجزای تشکیل دهنده ی آن داریم. تعمیرات غذاساز نیست از این قاعده مستثنی نمی باشد. در ادامه با من همراه شوید تا اجزای غذاساز را بهتر بشناسیم.

 

آشنایی بهتر با قطعات برای تعمیرات غذاساز

اگر شما با قطعات دستگاه غذاساز آشنا شوید می‌ توانید تعمیر غذاساز را بهتر انجام دهید. با وجود برند های متعددی که برای تولید این دستگاه وجود دارد ممکن است قطعات هر دستگاه با توجه به برند خود کمی تفاوت داشته باشد‌
شرکت های لوازم خانگی مختلفی چه داخل کشور و چه خارج کشور به تولید و مونتاژ این دستگاه پرکاربرد می پردازند. تنوع شرکت های سازنده سبب شده است که گستره ی قیمت و انتخاب زیادی برای مشتریان با سلایق و نیاز های مختلف وجود داشته باشد. اما در نتیجه تقریبا تمام این برند های لوازم خانگی ساختار کم و بیش یکسانی را برای طراحی و ساخت غذاساز ها رعایت می کنند. 
شباهت ساختاری این دستگاه کمک بزرگی در تعمیرات به ما می کند. در نتیجه فرقی ندارد که مارک و برند غذاساز شما چیست. آنچه شما برای تشخیص مشکل و ایراد برای تعمیرات غذاسازتان نیاز دارید آگاهی از اجزای آن است. 
تعمیر غذاساز در تهران - محله اختیاریه
به طور کلی هر غذاساز از موتور، تیغه های مخصوص برش، چنگک و پره های همزن، انواع مخزن، تیغه های رنده، فیوز، تسمه و سیم اتصال تشکیل می شود یعنی به طور کامل در میان تمام دستگاه های غذاساز قطعات مشترک وجود دارند که شامل موتور، سیم و کابل دستگاه، تیغه، تسمه، چرخ دنده، بلبرینگ، کاسه غذاساز، چنگک، همزن، مخزن، فیوز و... می باشند.
موتور غذاساز در تعمیرات آن نقش به سزایی دارد و اغلب خرابی موتور و اشکال در عملکرد آن سبب رجوع افراد برای تعمیرات غذا ساز می شود.  تیغه ها اغلب از استیل ضد زنگ و آنتی باکتریال ساخته می شوند؛ زیرا این قطعات در ارتباط مستقیم با مواد غذایی هستند. 
قطعات غذاساز
تنها مشکلی که این قطعات می توانند به وجود بیاورند کند شدن آن ها می باشد، در نتیجه بهتر است در تعمیرات غذاساز به تعویض این قطعات رضایت بدهید. قطعه ی بعدی مخزن ها می باشد، جنس این مخزن ها غالبا از شیشه های مقاوم و یا طلق های پلاستیکی شفاف هستند که قابلیت رویت مواد غذایی از آن ها وجود دارد. این قطعه نیز مشکل جدی نمی تواند برای غذاساز شما ایجاد کند و در صورت خرابی و یا استهلاک کافی ست قطعه را تعویض کنید تا مشکل دستگاهتان برطرف گردد.

هر یک از این قطعات ممکن است که با مشکل خاصی مواجه شوند و بروز مشکل در هر کدام از آن ها ممکن است که عملکرد کل دستگاه را با مشکل مواجه کند. زیرا تمام قطعات غذاساز در ارتباط با یکدیگر کار می کنند. در ادامه به مشکلات جدی که شاید دستگاه شما هم دچار آن باشد می پردازیم. 

 

رایج ترین مشکلات غذاساز و تعمیرات آن

آشنایی با رایج‌ ترین مشکلات غذاساز و روش تعمیر آن ها باعث می شود که به شناخت نسبی بهتری دست پیدا کنید و بتوانید روند تعمیر دستگاه را بهتر انجام دهید‌‌. در این قسمت قصد داریم به اختصار به رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در عملکرد غذاساز ها اختلال ایجاد کند را بازگو کنیم. 

  • سیم اتصال
تمام لوازم خانگی برقی سیم برقی دارند که جریان برق را به دستگاه منتقل می کند و باعث کار کردن آن می شود. اغلب سیم های برق لوازم های خانگی از نوع ضعیف تری هستند و ممکن است در طی زمان دچار استهلاک و پارگی و اتصالی شوند. اگر خرابی سیم در غذاساز خود مشاهده کردید، ریسک نکنید و سریعا به تعمیر آن توسط شخص کاربلد و متخصص بپردازید. این مشکل به سادگی رفع می شود. 
تعمیرات انواع غذاساز
  • فیوز دستگاه
کاربرد فیوزها در دستگاه های برقی برای جلوگیری از آسیب های احتمالی ست که ممکن است نوسانات برق مصرفی برای دستگاه شما ایجاد کند. گاهی دلیل اختلال در عملکرد دستگاه غذاساز می تواند خراب شدن فیوز باشد. تعمیر غذاساز شما در این حالت هم آسان است و نیاز به تعویض قطعه دارد. 
  • پریز انتخابی
یک راه حل ساده و خانگی برای مطمعن شدن از خرابی دستگاه های برقی وجود دارد. هر گاه با روشن نشدن لوازم برقی مواجه شدید پریز برق انتخابی خود را عوض کرده و بار دیگر امتحان کنید. ممکن است به همین راحتی مشکل شما رفع شود. 
  • عدم کارکرد تیغه ها
یکی دیگر از رایج ترین مشکلات غذاسازها اختلال در چرخیدن و کارکرد تیغه ها می باشد. در این موقعیت بسته به نوع غذاساز شما، دلیل این اختلال معمولا استهلاک چرخ دنده ها و خرابی تسمه است.
  • سوختن موتور
متأسفانه بدترین اتفاقی که برای لوازم خانگی می تواند رخ دهد، سوختن موتور می باشد. این مشکل دلایل زیادی از جمله عدم استفاده و نگهداری درست دارد. شاید در مواجهه با این مشکل به فکر خرید غذاساز جدید باشید اما باید بدانید تعمیرات غذاساز نیز روز به روز افزایش می یابد و مانند هر مهارت دیگری تخصصی تر می شود. تعمیرات موتور گرچه هزینه ی بالایی دارد اما ممکن است. 
  • روشن نشدن دستگاه غذاساز

اولین و رایج ترین مشکل که ممکن است شما را به تعمیر غذاساز وادار کند روشن شدن این دستگاه می باشد‌‌. روشن نشدن غذاساز ممکن است که علت های مختلفی داشته باشد این علت در کابل یا سیم یا حتی میکروسوئیچ وجود خواهد داشت‌. یا ممکن است که علت روشن نشدن غذاساز به مشکلاتی مانند زغال دستگاه یا موتور دستگاه ارتباط داشته باشد. در نتیجه وقتی که با چنین مشکلی مواجه شدید باید تمام این موارد را بررسی کنید.

  • روشن بودن موتور و کار نکردن دستگاه

این مشکل در شرایطی پیش می‌ آید که موتور دستگاه غذاساز روشن باشد اما این دستگاه کار نکند. این مسئله به عواملی مانند نیم سوز شدن موتور بستگی خواهد داشت که بعد از بررسی فنی باید این مشکل را حل کنید.

  • نچرخیدن تیغه دستگاه

در برخی از موارد مشاهده شده است که موتور دستگاه غذاساز روشن است اما تیغه آن نمی چرخد. اگر غذاساز شما از نوع تسمه دار است، این اتفاق به مشکل تسمه بر می‌ گردد. اما اگر بدون تسمه باشد ممکن است که این مشکل به عواملی مانند خرابی و ساییدگی چرخ دنده ها بستگی داشته باشد‌‌.

  • صدا دادن بیش از اندازه غذاساز

بسیاری از افرادی که برای تعمیر غذاساز مراجعه می کنند با مشکل صدا دادن بیش از اندازه دستگاه غذاساز مواجه هستند‌.غذاساز به خودی خود صدای بلندی دارد اما اگر این صدای بلند غیرعادی و بیش از اندازه باشد ممکن است به خرابی قطعات مکانیکی دستگاه مانند بلبرینگ ربط داشته باشد.

 

تعمیرات غذاساز خود را کجا انجام دهیم؟

در کلانشهر ها افراد بسیار زیادی مشغول به تعمیرات لوازم خانگی برقی می باشند. بسیاری از این افراد خدماتی همچون تعمیرات در محل را نیز ارائه می دهند. تعمیرات غذاساز در محل می تواند در کمترین زمان مشکل شما را رفع کند و به همین دلیل بخش قابل توجه تعمیرات غذاساز در تهران را این خدمات محبوب به خود اختصاص داده است. 

برای انجام تعمیر غذاساز یافتن یک مرکز معتبر که این کار را با تخصص بالا انجام دهد، اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا این مراکز معتبر با تخصص و مهارت بالا اقدام به تعمیر دستگاه شما می کنند و عیب یابی آن را هم به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

اما نکته ی بسیار حائز اهمیت که باید به آن توجه کنید این است که حتما در خرید هرگونه لوازم برقی به گارانتی و ضمانت اصالت کالا توجه داشته باشید. در صورت برخورداری از گارانتی حتی با سوختن موتور دستگاه نیز، شرکت سازنده موظف به تعویض قطعه و تعمیر رایگان غذاساز شما می باشد. 
تا وقتی که دستگاه گارانتی داشته باشد، نمایندگی ها گزینه ی مناسبی برای انجام تعمیرات خواهند بود. اما به محض اتمام گارانتی، مراکز متخصص و معتبر، بهترین گزینه هستند
تعمیرات غذاساز در اختیاریه تهران
اگر از زمان گارانتی دستگاه شما گذشته باشد می توانید با مراجعه به تعمیرکار 24 اقدام به رفع مشکل کنید. تعمیرکاران مجرب ما می توانند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهند و بسته به نوع ایراد به وجود آمده تصمیم به تعمیر و یا تعویض قطعه بگیرد.
قبل از سپردن دستگاه برای تعمیر، از سابقه و مهارت تعمیرکار مطمئن شوید و با بررسی و تحقیق لوازم خانگی برقی خود را به بهترین تعمیرکار و متخصصین ترین آن ها بسپارید. دقت کنید که عمر دستگاه شما پس از یک بار تعمیر به مهارت و تخصص فرد تعمیرکار مربوط می شود.
اما بهتر است بدانید بسیاری از مشکلات به وجود آمده برای لوازم برقی در نتیجه ی استفاده ی نا درست از آن ها می باشد. به همین منظور دفترچه ی راهنمایی در کنار هر وسیله ی برقی تعبیه شده است. لذا قبل از اقدام به استفاده حتما دفترچه ی مربوطه را مطالعه نمایید. در ادامه نکات مهم نگهداری از غذاساز را می خوانید. 

نکات نگهداری قبل از تعمیرات غذاساز

فقط کسانی که تجربه ی داشتن غذاساز را دارند می دانند که حتی تصور نبود این وسیله ی کاربردی در آشپزخانه چقدر می تواند طاقت فرسا باشد و در صورت استفاده ی نادرست و خرابی ممکن است این یار کمکی چند روز در دسترس شما نباشد.

قبل از این که به تعمیرات غذاساز احتیاج پیدا کنید می توانید با رعایت نکات نگهداری از این دستگاه از بروز مشکلات مختلف جلوگیری کنید. مهمترین مسئله مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه می باشد تا از کارکرد قطعات این محصول آشنا شوید. و بعد از آن بهتر است که استفاده مناسب از دستگاه داشته باشید و به صورت مداوم و طولانی مدت از دستگاه کار نکشید تا آسیب نبیند.

 در صورت بروز مشکلات کوچک هم سریعاً به نمایندگی ها و تعمیرگاه ها مراجعه کنید تا از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری شود.

تعمیر غذاساز در شمال تهران
نکات مفید برای نگهداری بهتر و استفاده ی درست غذاساز
۱. بهتر است قبل از استفاده به خوبی دفترچه ی راهنما را بخوانید.
۲. مواد غذایی را به قطعات کوچک برش دهید تا دستگاه در هنگام خرد کردن به فشار نیافتد. 
۳. پس از استفاده حتما قطعات مصرفی همچون مخزن و تیغه های ضد زنگ را بشویید و سپس کامل خشک کنید. این کار طول عمر دستگاه شما را افزایش می دهد.
۴. دستگاه غذاساز را در مجاورت شیر آب قرار ندهید و از هرگونه نفوذ آب به داخل دستگاه جلوگیری کنید. دقت داشته باشید که آب می تواند باعث سوختن موتور دستگاه شود و این موضوع تعمیرات غذاساز را سخت می کند. 
۵. به سیم ها توجه کنید. بسیاری از مشکلاتی که برای سیم لوازم برقی به وجود می آید. استفاده ی نادرست و پیچیدن درهم سیم لوازم برقی، باعث ایجاد اتصالی و پارگی سیم و در نتیجه خرابی دستگاه می شود. 
۶. به دستگاه خود زمان دهید. اگر می خواهید حجم بالایی از مواد غذایی را با استفاده از غذاساز خرد کنید و یا برش بزنید، بهتر است در دفعات متعددی این کار را انجام دهید تا به دستگاه فشار نیاید. استفاده ی مکرر در زمان های طولانی باعث گرم شدن دستگاه و کاهش طول عمر آن می شود. 
۷. در صورت بروز مشکل، تعمیرات غذاساز خود را به فرد ماهر و با تجربهبسپرید و از تعمیر خودسرانه بپرهیزید.

تعمیرات غذاساز در تهران

در پایتخت تعمیراتی های بسیاری برای لوازم های برقی خانگی وجود دارد، کافیست با دقت کوچه های اطراف خود را بررسی کنید تا به اولین و نزدیک ترین تعمیراتی برسید. اما دقت داشته باشید با افزایش قیمت این لوازمات خانگی، سپردن آن ها به هر تعمیراتی کار درست و عاقلانه ای نیست. در انتخاب تعمیرات غذاساز خود بهتر است به سابقه، کیفیت و تمیزی کار و سرعت عمل و مهارت فرد تعمیر کار دقت داشته باشید. 

اگر به دنبال یافتن یک مرکز معتبر و متخصص برای تعمیر غذاساز در تهران هستید تعمیرکار24 با بهره گیری از افراد مجرب و با ارائه خدمات مناسب در خدمت شما می باشد و می تواند مشکلات مربوط به دستگاه شما را حل کند.

تعمیرات غذاساز با قیمت عالی
قیمت و اجرت تعمیرات نیز یکی مهمترین فاکتور هایی است که افراد به آن توجه می کنند. اگر شما هم ساکن پایتخت هستید و دغدغه ی یافتن بهترین و منصف ترین تعمیر کار را برای لوازم خانگی خود دارید، مجموعه ی تعمیرکار ۲۴ در کمترین زمان و بهترین قیمت لوازم شما را تعمیر می کند.
 مجموعه ی تعمیرکار ۲۴ بدون محدودیت زمان می تواند در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات غذاساز شما را انجام دهد. تحویل در درب منزل و یا تعمیر در محل از دیگر خدماتی است که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم.

تعمیرات غذاساز در محل با تعمیرکار ۲۴

اگر شما هم تجربه ی استفاده از غذاساز را داشته باشید به خوبی می دانید که نبودن آن در آشپزخانه چه مکافاتی را به همراه دارد.
بسیاری از افراد به دلیل مشغله های زیاد فرصتی برای تحویل دادن حضوری لوازم برقی به تعمیرات را ندارند و این امر باعث می شود که مدت ها تعمیر وسایل برقیشان به تعویق بیفتد.
اگر شما وقت تحویل دادن وسیله ی برقی خراب خود را به تعمیراتی ها ندارید، نگران نباشید. تعمیرکار ۲۴ در سریعترین زمان ممکن در هر کجای پایتخت که باشید خدمات تعمیرات غذاسار در محل را برای شما ارائه می دهد‌. کافی است با ما تماس بگیرید و مشکلات لوازم برقی خود را با ما در میان بگذارید.
یکی از مهمترین خدمات تعمیرکار 24، تعمیر دستگاه غذاساز در محل می باشد که ممکن است بسیاری از مراکز تعمیر از چه قابلیتی بهره نبرد اگر زمان کافی برای مراجعه به نمایندگی ها و تعمیرگاه ها را ندارید می توانید از خدمات ما بهره ببرید و دستگاه خود را در محل به وسیله به افراد متخصص تعمیر کنید
تعمیر برند های مختلف غذاساز

تعمیرات غذاساز با برند های مختلف

برند های شناخته شده در لوازم های خانگی همانطور که به وفور در بازار یافت می شوند، تعمیرات به نسبت راحت تری دارند. اما امروز به دلیل تنوع بیشتر در برند های سازنده، برخی از برند های کمتر شناخته شده برای تعمیر کار ها ناشناخته می باشند و ممکن است تعمیر و رفع مشکل دستگاه از مهارت آن ها خارج باشد. گاهی تعمیرات غذاساز به دقت بالا و مهارت بیشتری نیاز دارد و سابقه ی فرد تعمیرکار در رفع مشکل بسیار دخیل است. 
تعمیرکار ۲۴ توانایی و مهارت تعمیر هر نوع برند چه شناخته شده و چه ناشناخته را تضمین می کند. ما اینجا هستیم تا در کمترین زمان، بهترین کیفیت در تعمیرات غذاسار را به شما عزیزان ارائه دهیم. شما می توانید فقط با یک تماس مشکلات خود را با ما در میان بگذارید تا بهترین مشاوره را دریافت کنید.

فرقی نمیکند برند تولید کننده دستگاه غذاساز شما چه برندی است تعمیرکار24 تمام برندهای تولید کننده دستگاه غذاساز را به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهد کرد و از این نظر با محدودیت خاصی مواجه نخواهید بود.

4

 

تلفن تماس برای تعمیر غذاساز چه شماره ای می باشد ؟
برای تعمیر غذاساز با شماره تماس 02122554843 یا 09126159221 تماس بگیرید .
هزینه و تعرفه تعمیر غذاساز چند است ؟
هزینه و تعرفه تعمیر غذاساز با توجه به مشکل و ایراد غذاساز متغیر می شود . در تعمیرکار 24 با حداقل هزینه غذاساز خود را تعمیر کنید.
گارانتی تعمیرات یخچال چه مدت می باشد ؟
گارانتی تعمیرات غذاساز در تعمیرکار 24 یک سال می باشد و به صورت کتبی و معتبر به مشتری ارائه خواهد شد .
نقاط تحت پوشش برای تعمیرغذاساز چه مناطقی می باشد ؟
تعمیرکار 24 در تمامی مناطق تهران ( شمال ، مرکز ، جنوب و شرق تهران ) خدمات ارائه می کند.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو وب سایت : ایران طراح