09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

تعمیر چای ساز در تهران با عالی ترین قیمت + 22554843

یکی دیگر از خدمات ما ، تعمیر چای ساز در تمامی برندها در تهران می باشد. چای ساز یکی از ضروری ترین اقلامی است که امروزه در خانه های ایرانی دیده می شود. زیرا اکثر افراد زمان زیادی برای آماده کردن چای با سماور ندارند و ترجیح می‌ دهند که در مدت زمان کوتاه و با استفاده از چای ساز یک چای خوش عطر و خوش طعم را آماده کنند. به همین منظور این دستگاه جزو دستگاه های برقی پرکاربرد به حساب می آید که ممکن است در اثر اتفاقات مختلف دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر پیدا کند‌‌.
لوازمی که با برق کار می کنند دارای حساسیت زیادی هستند، بیشتر از سایر دستگاه ها نیز مورد تعمیر قرار می گیرند. چای ساز نیز یکی از همین دستگاه ها و لوازم برقی است که ممکن است گاهی اوقات دچار اختلالاتی شود. مسلما این وسیله از قیمت بالایی برخوردار است و افراد نمی توانند مدام آن را تعویض نمایند. به همین دلیل است که بیشتر اوقات به تعمیر چای ساز رو می آورند.
بخش عظیمی از مشکلاتی که در چای ساز به وجود می آید، با یک تعمیر جزئی برطرف می شود اما بعضی وقت ها دیگر تعمیرات جزئی چای ساز پاسخگو نیست و افراد باید این دستگاه را به طور کلی به دست تعمیر بسپارند.
 
تعمیرات چای ساز
امروزه افراد زیادی هستند که در زمینه ی تعمیر این وسیله ی برقی به اشتغال مشغول اند اما فقط تعداد‌ کمی از آن ها به طور حرفه ای در تعمیر چای ساز مهارت دارند. ما امروز اینجا هستیم تا انواع چای ساز های شما را در برند های گوناگون، با دانش و تجربه ی خودمان تعمیر کنیم.  در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در یک چای ساز به وجود بیاید، آشنا کنیم.

 

تعمیر چای ساز در برندهای مختلف

امروزه چای ساز ها توسط شرکت ها و برند های گوناگون تولید می شوند و هر کدام از آن‌ها نیز دارای سطح کیفیت منحصر به فردی هستند. به طور کلی چای سازها توسط شرکت هایی مثل فلر، بوش، تفال، مجیک، پارس خزر، گوسونیک و...  تولید می شوند. تعمیر چای ساز جزو آن دسته از کار های تخصصی به حساب می آید که انجام آن نیازمند دانش و مهارت خاص خود می باشد. در در نتیجه افرادی که در این زمینه مهارت کافی ندارند هرگز نمی توانند اقدام به این کار داشته باشند .
نحوه ی تعمیر قطعات گوناگون هر کدام از این چای ساز ها نیز با مدل دیگر متفاوت است به همین دلیل تعمیر کاری که برای یک چای ساز در نظر می گیرید، باید دارای تخصص و آشنایی با تمامی مدل ها و برند های چای ساز باشد. پس برای انجام این تعمیر بهتر است که به خدمات و مراکزی مراجعه کنید که از افراد با دانش و ماهر در این زمینه بهره می گیرد.
 
تعمیرات چای ساز در تهران با بهترین کیفیت و قیمت
ما اینجا هستیم تا شما عزیزان را با تعمیرات کامل چای ساز در مدل های مختلف آشنا کنیم و هزینه های تعویض چای ساز را تا حد زیادی پایین بیاوریم. بنا بر این اگر به دنبال یک تعمیر کار خوب برای انجام تعمیرات چای ساز می گردید، می توانید همین حالا با شماره های تماس ما تماس بگیرید.
ما اینجا هستیم تا شما عزیزان را با تعمیرات کامل چای ساز در مدل های مختلف آشنا کنیم و هزینه های تعویض چای ساز را تا حد زیادی پایین بیاوریم. بنا بر این اگر به دنبال یک تعمیر کار خوب برای انجام تعمیرات چای ساز می گردید، می توانید همین حالا با شماره های تماس ما تماس بگیرید.

مشکلات و خرابی های رایج در چای ساز

تعمیر چای ساز در زمانی رخ می‌ دهد که این وسیله الکترونیکی دچار مشکلات مختلف شود. این مشکلات دایره گسترده ای دارند و به یک یا دو مورد ختم نمی شوند و شامل موارد مختلفی می باشند. در ادامه با متداول ترین مشکلات چای ساز بیشتر آشنا خواهید شد:

  • روشن نشدن چای ساز
  • پریدن فیوز چای ساز به محض روشن شدن دستگاه
  • گرم نشدن سینی چای ساز
  • آب موجود در چای ساز به نقطه جوش نمی یرسد
  • سینی چایی ساز گرم نمی شود
  • چای ساز رسوب می بندد
  • دکمه های چایی ساز به خوبی عمل نمی کنند
  • چای ساز قبل از جوش آمدن آب خاموش می شود
  • چای ساز بعد از جوش آمدن آب خاموش نمی شود

به محض اینکه با هر یک از این مشکلات مواجه شدید باید در اقدامی کاملا هوشمندانه چای ساز خود را به مراکز و خدماتی بسپارید که در زمینه تعمیرات چای ساز ماهر هستند‌.

 

در ادامه شما را به طور کامل با علل به وجود آمدن این مشکلات و نحوه ی تعمیر آن ها آشنا خواهیم کرد.
برطرف کردن نشتی چای ساز
یکی از رایج ترین اختلالات این وسیله ی برقی نشتی کردن است. این مشکل به عنوان متداول ترین مشکل چای ساز نیز شناخته می شود و تعمیر آن برای هر تعمیر کاری آسان است اما همین تعمیرات آسان نیز مهارت خاص خود را می طلبد.
اگر کمی به نقطه ی نشت آب چای ساز دقت کنید، به خوبی متوجه می شوید که این نشتی به دلیل ضربه دیدن کف چای ساز به وجود آمده است و اگر قسمت کفی آن تعویض شود این نشت آب نیز برطرف می گردد.
البته این تعویض کردن باید توسط یک فرد متخصص در این حرفه انجام بگیرد. در غیر این صورت ممکن  است که دوباره چای ساز شما دچار نشتی شده و هزینه های اضافی را برای شما به وجود بیاورد.
برطرف کردن مشکل عدم جوشیدن آب در چای ساز
یکی از قسمت های مختلفی که در هر نوع از دستگاه های چای ساز تعبیه می شود، قسمت سنسور این دستگاه است. سنسور چای ساز نیز یکی از حساس ترین قسمت های این وسیله است و اگر دچار خرابی شود، باید تعمیر آن به دست تعمیر کار سپرده شود. علاوه بر سنسور، هر چای سازی دارای بی متال هم می باشد. 
بی متال به دو ورقه ی فلزی در چای ساز گفته می شود که جنس یکسانی ندارند و پس از به جوش آمدن آب این چای ساز، از هم فاصله گرفته و سبب قطع شدن سنسور داغ کننده ی چای ساز می شوند. حال اگر این دو قطعه ی فلزی دچار مشکل شوند، دیگر نمی توانند مانند گذشته  آب چای ساز را جوش بیاورند و به طور اتوماتیک کار کنند.
ممکن است ایجاد اختلال در بی متال چای ساز به علت جرم گرفتگی در این قطعات و یا از دست رفتن خاصیت دور شوندگی آن ها اتفاق بیفتد. حال در این شرایط چه باید کنیم؟
علت داغ نشدن قوری در چای ساز و تعمیر آن
یکی دیگر از مشکلاتی که ما امروزه در زمینه ی تعمیرات چای ساز مدام به آن بر می خوریم، داغ نشدن قوری چای ساز است. مسلما زمانی که قوری این وسیله ی برقی داغ نشود، شما نمی توانید چای دم کنید و در واقع این وسیله کارکرد اصلی خود را از دست می دهد. به همین دلیل، باید به دنبال برطرف کردن این مشکل باشید.
در محلی که قوری چای ساز قرار می گیرد، یک المنت گرمایشی تعبیه شده است که با حرارت خود می تواند به تدریج چای را دم کند. اگر مشاهده کردید که چای دم نمی شود، مطمئن باشید که این المنت سوخته یا دچار خرابی شده است چرا که این قسمت یکی از حساس ترین قسمت های چای ساز به شمار می آید.
در چنین شرایطی بهتر است که ابتدا خودتان کلید های متصل به المنت یا کلید های پاور را چک کنید و اگر متوجه شدید که مشکل دستگاه چای سازتان برطرف شدنی نیست می توانید با شماره های تماس ما داخل سایت تماس بگیرید ما در منزل خودتان در سریع ترین زمان ممکن چای سازتان را تعمیر می کنیم.
دلیل قطع شدن فیوز چای ساز به هنگام روشن کردن و تعمیر آن
مشکل قطع شدن فیوز چای ساز به هنگام روشن کردن این وسیله نیز یکی از مشکلاتی است که به سیم کشی این دستگاه مربوط می شود. زمانی که شما آب را به وسیله ی چای ساز جوشاندید و چای خود را دم کردید، باید این وسیله را به کمک دکمه ی تعبیه شده در روی این دستگاه خاموش یا به طور مجدد روشن کنید.
گاهی اوقات دیده می شود که هنگام روشن کردن این وسیله، بلافاصله چای ساز خاموش می شود و دیگر روشن نمی شود. این اتفاق ممکن است سبب نگرانی شما شود و باعث شود که تصور کنید که این  دستگاه سوخته است. در صورتی که مشکل اصلی در اتصال کردن نول های چای ساز است و این جزو مشکلات جزئی چای ساز به شمار می آید که حتی خودتان نیز می توانید با کمک یک پیچ‌ گوشتی آن را تعمیر کنید.
بعضی وقت ها نیز ممکن است این خاموش شدن به علت وجود اتصالی بین دو قطعه ی المنتی چای ساز باشد که در این صورت خودتان نباید آن را تعمیر کنید و لازم است که از یک تعمیر کار حرفه ای مثل متخصصان تعمیرکار24 ما کمک بگیرید.

تعمیرات چای ساز

همه ی ما می دانیم که تعمیر هر وسیله ای بهتر از نوسازی آن وسیله است. تعمیر چای ساز نیز شاید یک انتخاب اقتصادی به شمار بیاید که سبب می شود تا حد زیادی بتوانید در هزینه های مربوط به خرید یا تعویض چای ساز صرفه جویی کنید. اولین نکته در امر تعمیر چای ساز یافتن عیب اصلی و مشکل اصلی موجود در دستگاه می باشد. بعد از عیب یابی و تعیین کردن محل خرابی دقیق دستگاه می توانید سریع اقدامات لازم برای تعمیر را آغاز کنید‌.

البته یک نکته ی مهمی که در این  زمینه وجود دارد این است که افراد نمی توانند به هر تعمیر کاری اعتماد کنند. برخی از افراد سودجو فقط به دنبال این هستند که به منافع اقتصادی خود برسند و در زمینه ی تعمیرات چای ساز چندان تبحر ندارند. بنا بر این حتما دقت داشته باشید که تعمیر گاهی را برای انجام امور مربوط به تعمیرات چای ساز انتخاب کنید که مشتری مدار باشد و با قطعات مختلف انواع برند های چای ساز نیز آشنا باشد.
تعمیر چای ساز در محل - تعمیر چای ساز در محله اختیاریه تهران
شاید برای شما جالب باشد که بدانید ما امروزه با قیمتی بسیار مناسب و ارزان تر از هر جای دیگری چای ساز شما را تعمیر می کنیم! حتی اگر چای ساز شما سوخته باشد و دیگر قابلیت تعمیر کردن در آن موجود نباشد، با هزینه ای بسیار مناسب آن را تعویض می کنیم و یکی دیگر از بهترین چای ساز های موجود در بازار را به شما ارائه می دهیم.
به جرئت می توانیم بگوییم ما معتبر ترین مرکز  تعمیر چای ساز در تهران را احداث کرده ایم تا نیاز های این چنینی شما کاربران عزیز را به خوبی برطرف نماییم. علاوه بر این، ما با مشکلات اقتصادی امروزی جامعه آشنایی داریم و تلاشمان این است که فشار اقتصادی زیادی را به شما تحمیل نکنیم.

پس دقت داشته باشید که عیب یابی اهمیت بسیار بالایی دارد و هر یک از این عیب ها نیز روش خاص خود را برای تعمیر دارا هستند.

 

قیمت تعمیر چای ساز

قیمت تعمیر چای ساز به عوامل و موارد مختلفی بستگی دارد و یک قیمت ثابت نیست و بسته به نوع تعمیرات و قطعه ی تعمیر شده، افزایش یا کاهش پیدا می کند در واقع مهم ترین عامل در تعیین قیمت نوع عیب موجود در چای سازی می باشد.

اگر چای ساز دارای یک عیب جزئی باشد طبیعتاً قیمت تعمیر آن نیز کمتر خواهد بود. اما اگر عیب چای ساز در موارد مهم مانند ترموستات و موتور آن باشد قیمت تعمیر هم افزایش پیدا می کند.

البته چنانچه شما بخواهید به طور کلی چای ساز خود را سرویس کنید، باید هزینه ی تعمیر بیشتری نیز بپردازید. علاوه بر این، به علت پیچیدگی های موجود در ساختار چای ساز برند های مختلف، این اهمیت دارد که برند چای ساز شما چه برندی است. با توجه به برندی که چای ساز مورد دارد، قیمت تعمیرات این وسیله نیز می تواند تغییر کند.

تعمیرکار 24 نسبت به سایر تعمیرگاه‌ ها، قیمت بسیار مناسبی را برای انجام خدمات خود در نظر گرفته است و حتی پس از تعمیرات چای ساز نیز آن را در‌ محل تست کرده و سپس به شما تحویل می دهد. 

تعمیر چای ساز در محل

شاید تمامی  تعمیر گاه های تعمیر چای ساز در تهران، نتوانند به صورت سیار فعالیت کنند و در محل نیز به تعمیر چای ساز بپردازند اما ما به شما این مژده را می دهیم که امروزه برای سهولت کار شما مشتریان عزیز ما در تعمیرکار24 ارائه ی خدمات به شما مشتریان گرامی را در محل نیز مقدور کرده ایم.

از آن جایی که تهران یک شهر بسیار بزرگ است ممکن است که مراکز و خدماتی که به تعمیر چای ساز می‌پردازند امکان تعمیر چای ساز در محل و فعالیت به صورت سیار را نداشته باشند. اما شرکت ما با وجود افراد متخصص و حرفه ای و کارآمدی که دارد به تعمیر چای ساز در محل نیز می پردازد و می توانید با یک تماس تلفنی برای تعمیر چای ساز خود اقدام کنید‌. که این مسئله باعث راحتی کار شما خواهد شد و روند تعمیرات را با سرعت بیشتری پیش می‌ برد.

تجربه ی تکنسین های متخصصی که ما آن ها را استخدام کرده ایم، به خوبی نشان دهنده ی این است که شما می توانید به ما اعتماد کنید و تعمیرات این وسیله ی رفاهی آشپزخانه را به ما بسپارید.
یکی از ویژگی های تکنسین های ما این است که اگر در صورت تعمیر چای ساز دوباره همان مشکل در چای ساز شما پدیدار شود، آن را به طور کاملا رایگان تعمیر می کنند. علاوه بر این، این متخصصان کد های تخفیفی را به صورت دائمی و اعتباری به شما ارائه می دهند که با استفاده از این کد ها می توانید در تعمیر سایر لوازم برقی آشپزخانه ی خود، به صرفه ی اقتصادی برسید. پس همین حالا با شماره های ما تماس حاصل کنید تا از راهنمایی های مشاوران ما استفاده نمایید.
تلفن تماس برای تعمیر چای ساز چه شماره ای می باشد ؟
برای تعمیر چای ساز با شماره تماس 02122554843 یا 09126159221 تماس بگیرید .
هزینه و تعرفه تعمیر چای ساز چند است ؟
هزینه و تعرفه تعمیر چای ساز با توجه به مشکل و ایراد چای ساز متغیر می شود . در تعمیرکار 24 با حداقل هزینه چای ساز خود را تعمیر کنید.
گارانتی تعمیرات چای ساز چه مدت می باشد ؟
گارانتی تعمیرات چای ساز در تعمیرکار 24 یک سال می باشد و به صورت کتبی و معتبر به مشتری ارائه خواهد شد .
نقاط تحت پوشش برای تعمیر چای ساز چه مناطقی می باشد ؟
تعمیرکار 24 در تمامی مناطق تهران ( شمال ، مرکز ، جنوب و شرق تهران ) خدمات ارائه می کند.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .