09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

تعمیر آبمیوه گیری در تهران + قیمت عالی + 22554843

هرگز یک آشپزخانه بدون آبمیوه گیری مناسب تکمیل نمی شود و آبمیوه گیری ها از اصلی ترین لوازم در آشپزخانه محسوب می شودند که گاهی خرابی آنها ما را دچار مشکل می‌کند. یکی دیگر از خدمات مجموعه تعمیرکار24، تعمیر آبمیوه گیری می باشد. لوازم برقی متعددی در خانه ها وجود دارد که یکی از پر مصرف ترین آنها آبمیوه گیری می باشد.
این دستگاه با استفاده از موتوری قدرتمند و تیغه هایی برنده و تیز آب میوه ها را می گیرد. دستگاه های آب میوه در دو نوع دستی و برقی موجود هستند که تمامی آن ها کارایی یکسانی دارند. بنابراین پیش از این که به تعمیر این دستگاه بپردازید باید ابتدا انواع برندهای آبمیوه گیری و مدل های آن ها را شناسایی کنید
این محصول که با برند ها و گارانتی های متفاوت و تنوع کاربری در بازار ایران موجود است اگر دچار مشکل شود باید برای تعمیر به نمایندگی برند آن و یا یکی از مراکز تخصصی تعمیر آبمیوه گیری مراجعه شود.
این وسیله سیستمی پیشرفته و مدرن دارد از این رو برای تعمیر آن باید آموزش های لازم را دریافت کرد تا بتوان به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی آن را باز کرد و به قطعه خراب شده دسترسی پیدا نمود. استفاده نادرست و نوسانات برقی و آسیب دیدن این وسیله باعث می شود تا عملکرد آن دچار افت شود، ناگفته نماند این مرکز با ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیر آبمیوه گیری کمک کرده تا هزینه های پرداختی مشتریان کاهش زیادی پیدا کند و همچنین دچار افت کیفیت و خرابی مجدد نشوند.

مرکز تعمیر ۲۴ ارائه دهنده انواع خدمات تعمیراتی در حوزه لوازم آشپزخانه و لوازم منزل می باشد که شما تنها با یک تماس می توانید با آنها ارتباط برقرار کرده و مشکل آبمیوه گیری خود را بیان کرده و درخواست مشاوره و تعمیرکار کنید.

تعمیر آبمیوه گیری
بدانید که برای تعمیر آبمیوه گیری باید با تمام قطعات آن آشنایی پیدا کنید و همچنین بدانید که خراب شدن هر قطعه می تواند چه عملکرد منفی داشته باشد تا بتوانید به خوبی دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنید.
آبمیوه گیری ها نمونه ها و مدل های مختلفی دارند که هر کدام دارای برندی خاص هستند به همین دلیل تعمیرکاران اطلاعاتی جامع و کامل در این زمینه دارند از این رو می توانند به راحتی آنها را مورد بررسی و عیب یابی قرار بدهند و در صورت خرابی هر کدام از قطعات هم آنها را تعمیر کنند و حتی در صورت نیاز قطعه را تعویض نمایند.

آبمیوه گیری ها به هر دلیلی ممکن است دچار ایراد شوند و نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیر آبمیوه گیری کار سختی نیست ولی برای این که دستگاه به صورت اصولی تعمیر گردد، می بایست در این زمینه تخصص داشته باشید.

 

عیب یابی قبل از تعمیرات آبمیوه گیری

عیب یابی اصلی ترین بخش تعمیر آبمیوه گیری می باشد که تعمیرکار به آن اهمیت زیادی می دهد. مثلا زمانی که دستگاه برقی شما دچار نقص فنی و خرابی می شود و تعمیر کار مراجعه می کنید تعمیرکار قبل از تعمیر و باز کردن لوازم برقی ابتدا آن را عیب یابی می کند تا بداند که کدام بخش آن دچار نقص فنی گشته است.
در مرحله عیب یابی ابتدا متخصص از شما سوال می کند که دستگاه چه نوع عملکردی از خود نشان داده است که شما به تعمیرکار مراجعه کرده اید و سپس متناسب با جواب شما دستگاه را بررسی می کند
تعمیر کار ابتدا برق رسانی دستگاه را بررسی می کند، سپس با متصل کردن آن به برق تست صدا، لرزش، چرخش تیغه و غیره را انجام می دهد تا بداند که کدام بخش نیاز به تعمیر دارد.
پس از تعمیر کامل دستگاه شما آن را در مقابل مشتری مورد آزمایش قرار می دهد و پس از اطمینان از سلامت وسیله آن را در اختیار شما قرار می دهد و پس از خروج از مرکز هیچ گونه مسولیتی را متقبل نخواهد شد. 
خدمات به روز در تعمیر آبمیوه گیری:
تعمیرکار24 نه تنها آبمیوه گیری بلکه تمام لوازم برقی منزل را به صورت حرفه ای و تخصصی مورد تعمیر قرار می دهد زیرا افرادی که در آن به صورت حرفه فعالیت می کنند تجربه و مهارت زیادی دارند و اجزا و لوازم موجود در هر وسیله را به خوبی می دانند به همین دلیل می توانند به راحتی آنها را عیب یابی کرده و تعمیر نمایند.
تعمیر کار 24 با خدمات و امکانات به روز و منحصر به فرد دارد در کوتاه ترین زمان ممکن بمشکل شما را رفع و دستگاهتان را تعمیر می کند. از مهمترین خدمات این مجموعه می توان به عیب یابی درست و سرعتی دستگاه و تعمیر کامل و دقیق و از همه مهمتر تعویض قطعه اشاره کرد که این موارد اهمیت زیادی در افزایش اعتبار مرکز تعمیر دارند.
در زمان ارائه خدماتی مانند عیب یابی و تعمیرات آبمیوه گیری همواره به عیوبی مانند موارد زیر توجه می شود که عبارتند از: 
1. صدا زیاد موتور هنگام روشن کردن اما تیغه چرخشی ندارد.
2. حرکت نکردن موتور
3. داغ بودن موتور
4. بوی نامطبوعی پس از رویت شدن موتور
5. لرزش و صدای زیاد دستگاه
6. صافی در جای خود قرار نمی گیرد.
7. میوه له می شود اما آب آن به صورت کامل گرفته نمی شود.
8. آبمیوه از دستگاه خارج می شود و نشتی دارد.
قابل ذکر است که عیوب گفته شده همیشه مورد اهمیت توسط تعمیر کاران هستند زیرا بیشترین آسیب را به دستگاه وارد می کنند، تعمیر کار زمان عیب یابی همواره به تمام نکات گفته شده دقت می کند و به ترتیب تمام بخش ها را مورد بررسی قرار می دهد تا بداند که بخش مورد نظر نیاز به تعمیر دارد یا باید قطعات داخل آن تعویض گردد.
یکی از خدمات این مجموعه به گونه ای است که خدمات پس از فروش انواع برند ها را پوشش می دهد یعنی آبمیوه گیری شما در صورتی که دارای گارانتی باشد این مجموعه با پوشش دهی کامل اصولا آن را به صورت رایگان مورد تعمیر قرار می دهد که این امر باعث استقبال مشتریان برای مراجعه به این مجموعه گشته است. 

تعمیر آبمیوه گیری در تهران

در تهران مجموعه های متعددی هستند که در زمینه تعمیر لوازم برقی خانگی فعالیت می کنند اما در میان آنها نام آوازه تعمیرکار 24 به وفور شنیده می شود.
تعمیرکار 24 با سابقه و قدمت خود و فعالیت شبانه روزی و منحصر به فرد توانسته اعتبار زیادی را به دست بیاورد. ناگفته نماند که تعمیر آبمیوه گیری در تهران امروزه به دلیل مشکلات زیادی که یکی از مهمترین آنها نوسانات برقی می باشد بسیار رایج گشته است.
این مرکز تخصصی کادری مجرب و متخصص دارد که هر یک از آنها در زمینه ای مهارت دارند کل تهران را پوشش داده و دستگاه شما را در منزلتان تعمیر می کند.
شهر تهران با توجه به وسعت بالا و جمعیت زیادی که دارد، درخواست بیشتری نیز برای تعمیرات آبمیوه گیری خواهند داشت. تعمیر آبمیوه گیری در تهران یکی از خدماتی است که به صورت تخصصی توسط این سایت انجام می پذیرد. با توجه به این که کیفیت تعمیر آبمیوه گیری اهمیت بسیاری دارد، باید بدست افراد متخصص صورت گیرد. جهت هماهنگی و درخواست تعمیر آبمیوه در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

 

تعمیر آبمیوه گیری در محل

گفتیم که این مرکز تعمیر آبمیوه گیری هم به صورت تخصصی و هم به صورت شبانه روزی فعالیت می کند اما یکی از خدمات پر طرفدار این مرکز ارائه خدمات در محل می باشد. به راحتی و تنها با یک تماس کوتاه به این مرکز می توانید دستگاهتان را عیب یابی و آن را تعمیر کنید.
برای تعمیرات آبمیوه گیری الزامی به حضور در محل نیست زیرا برخی از تعمیرکاران دارای خدمات تعمیر آبمیوه گیری در محل است و دستگاه شما را در زمانی کوتاه انجام می دهند. این تعمیرکاران دارای ابزار مخصوص تعمیرات هستند و این فرایند را بدون مراجعه حضوری برای شما انجام خواهند داد.
این خدمات در محل به صورت شبانه روزی پایدار هستند و هر زمان که شما نیاز دارید می توانید به آن دسترسی پیدا کنید و مراجعه نمایید.
اگر دستگاه آبمیوه گیری شما و یا هر لوازم برقی تان خراب شده و یا  دچار اتصالی شده باید به تعمیرگاه مراجعه کنید تا خطرات جبران ناپذیری به وجود نیاید.
در صورتی که دستگاه در چندین بخش دچار خرابی باشد مسلما متخصصان تعمیرکار 24 نیاز به زمان بیشتری برای تعمیر دارد به همین دلیل تعمیر کارانی که در محل حاضر می شود زمان زیادی را برای تعمیر می گذارد تا بتواند دستگاه را در همان محل تعمیر کند و سپس آن را در مقابل مشتری هم تست می کنند و به مشتری تحویل می دهند.
این کار در تعمیرکار 24 با جلب رضایت مشتریان و پرآوازه شدن نام تعمیرکار24 همراه است.

هزینه تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری شامل مراحل مختلفی است. همان طور که می دانید دستگاه آبمیوه گیری بر اثر عوامل مختلفی ممکن است که دچار ایراد و مشکل شود. بنابراین هزینه تعمیر آبمیوه گیری به موارد مختلفی از جمله نوع آبمیوه گیری، برند آن، میزان خرابی، قطعه خراب شده، دستمزد تعمیرکار و ... بستگی دارد. شما تنها از طریق شماره های درج شده در سایت می توانید قیمت تعمیر آبمیوه گیری را استعلام نمایید. 

تعمیر آبمیوه گیری با قطعات فابریکی

یکی از مهم ترین اصولی که در هنگام تعمیرات آبمیوه گیری باید مورد توجه قرار دهید، نوع قطعه ای است که در هنگام تعمیر مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از تعمیرکاران از قطعات فیک و بی کیفیت در هنگام تعمیر استفاده می کنند که در نهایت دستگاه مدت زمان زیادی نمی تواند کار کند و مجدد از کار می افتد. برای این که کارکرد دستگاه دچار مشکل نشده و بتواند به صورت عادی به کارکرد خود ادامه دهد، بهتر است که تعمیر قطعات را به افرادی بسپارید که از قطعات اصل و فابریک استفاده می کنند. 

اجزای آبمیوه گیری

آبمیوه گیری نیز مانند هر دستگاه دیگری از اجزا و قطعات مختلفی تشکیل می شود که هر کدام کار خاصی را در این دستگاه انجام می دهند. در صورتی که یکی از این قطعات از کار افتاده و یا با مشکل مواجه شود سایر قطعات نیز از کار افتاده و نمی توانند به خوبی آب میوه ها را بگیرند.

بنابراین شناخت اجزا و قطعات آبمیوه گیری و نحوه کارکرد هر کدام به شما کمک می کند که راحت تر و اصولی تر این دستگاه را تعمیر کنید. اهرم، درپوش ظرف، ظرف آب، درپوش دهانه، کلاهک صفحه، پیچ محکم کننده، واشر قفل کننده، موتور، محفظه موتور، دیود، واشر تنظیم کننده، واشر فلزی، تیغه برنده و ... از جمله اصلی ترین قطعات آبمیوه گیری به شمار می رود. 

عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری

چرا موتور آبمیوه گیری کار نمی کند؟
دلایل متعددی می تواند باعث از کار افتادن موتور آبمیوه گیری شود. یکی از این دلایل خرابی کلید و یا سیم رابط موتور می باشد. برای رفع این مشکل باید تمامی قسمت های موتور را بررسی کرده و برق ورودی آن را نیز چک کنید. در صورتی که مشکل رفع نشد بهتر است که تعمیرات آبمیوه گیری را به افراد متخصص بسپارید. 
چرا موتور صدا می کند ولی نمی چرخد؟
در صورت بروز این مشکل شما باید قسمت های مختلف دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. خرابی بوش یا بلبرینگ یکی از اصلی ترین دلیل عدم چرخش موتور به شمار می رود. البته گاهی اوقات نیز این امکان وجود دارد که قطعه ای از میوه در لای این دستگاه گیر کرده باشد و از این رو موتور نمی تواند تیغه ها را به حرکت در بیاورد. 
دلیل نشت آبمیوه گیری چیست؟
در صورتی که شما در حین آبمیوه گیری متوجه خروج مایعات از آن شدید، باید این مشکل را برطرف کنید. زیرا نشت در آبمیوه گیری نه تنها باعث هدر رفتن آبمیوه می شود، بلکه محیط اطراف را نیز کثیف خواهد کرد. بنابراین برای جلوگیری از نشت آبمیوه گیری باید ابتدا محل نشت را پیدا کرده و سپس آن را تعمیر کرد.
دلیل داغ کردن موتور آبمیوه گیری چیست؟
شاید شما نیز پس از مدتی استفاده از دستگاه آبمیوه متوجه داغ شدن موتور در حین کارکرد شوید. دلایل متعددی برای بروز این مشکل وجود دارد یکی از دلایل داغ کردن موتور آبمیوه گیری قرار دادن میوه بیش از حد مجاز است دلیل دیگر می تواند تراز نبودن آبمیوه گیری باشد.
دلیل سوم و مهم تریت دلیل نیم سوز شدن موتور دستگاه است. در این حالت باید پیش از سوختن کامل موتور آن را تعمیر نمایید. با توجه به تخصصی بودن تعمیر موتور می بایست توسط افراد متخصص صورت گیرد.
چرا دستگاه لرزش دارد؟
دستگاه های آبمیوه اغلب با صدای کم و بدون لرزش کار می کند. ولی در برخی موارد این دستگاه دچار لرزش و صدای غیر طبیعی می شود. برای این کار در ابتدا باید قطعات دستگاه را از یکدیگر جدا کرده و آن ها را به خوبی تمیز نمایید. همچنین لازم است بدانید که نباید در یک مرحله حجم بالایی از میوه را در دستگاه قرار دهید. برای این که دستگاه به خوبی و بدون مشکل کار کند باید میوه ها را قطعه کرده و کم کم آن را وارد دستگاه کنید. 
زمانی که آبمیوه گیری را روشن می کنیم برق می پرد، دلیل چیست؟
دلیل این مشکل از سیم کشی های داخل آبمیوه گیری است که باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. اغلب این مشکل به دلیل بروز اتصال کوتاه در آبمیوه گیری رخ می دهد. ولی سوختن موتور و یا خرابی خازن نیز می تواند این مشکل را به دنبال داشته باشد. بررسی دقیق تر و اصولی تر این مشکل را باید به متخصص بسپارید. 
چرا از آبمیوه گیری بوی نامطبوعی به مشام می رسد؟
در آبمیوه گیری امکان دارد که بوهای متنوعی به مشام برسید. یکی از بوهای نامطبوع، بوی گندیدگی و فساد است که به دلیل عدم شستشوی صحیح و اصولی می باشد. در این حالت باید آبمیوه گیری را به صورت کامل باز کرده و آن را تمیز کنید. سوختن موتور و یا سیم پیچی ها نیز از دیگر دلیل ایجاد بوی نامطبوع در دستگاه به شمار می رود. 
چرا آب میوه ها در آبمیوه گیری درست گرفته نمی شود؟
یکی از مشکلات دیگری که در آبمیوه گیری ها ممکن است رخ دهد، عدم کارکرد صحیح آبمیوه گیری است که منجر به هدر رفتن میوه ها می شود. یکی از دلایل بروز این مشکل کند شدن تیغه های این دستگاه است. ولی در صورتی که تیغه ها را تعویض و یا تیز کردید و همچنلن مشکل پا برجا بود، این امکان وجود دارد که بین تیغه ها فاصله ای ایجاد شده باشد.
تعویض موتور آبمیوه گیری 
یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات آبمیوه گیری تعویض موتور است. موتور آبمیوه گیری اصلی ترین قسمت این دستگاه است و تعمیرات آن از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. امروزه آموزش تعویض موتور آبمیوه گیری زیاد شده است ولی برای این که کیفیت دستگاه شما کاهش نیابد بهتر است که از یک متخصص برای این کار کمک بگیرید تا به موتور دستگاه شما آسیبی وارد نشود. 
برای تعمیرات آبمیوه گیری به چه ابزاری نیاز است؟
برای تعمیر آبمیوه گیری نیاز به ابزارهای زیادی نیست اما نیاز به تخصص زیاد است. شما تنها با ابزارهای معمولی همچون آچار و پیچ گوشتی می توانید این دستگاه را تعمیر نمایید. البته تنها داشتن ابزار برای تعمیرات آبمیوه گیری کافی نیست و شما باید در این زمینه تخصص لازم را نیز داشته باشید. 
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو وب سایت : ایران طراح