09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

تعمیر مایکروفر در تهران با گارانتی + تعمیر فوری 22554843

مایکروفر یکی از بهترین دستگاه های موجود در خانه است زیرا این دستگاه به راحتی می تواند کارهای آشپزی شما را تا حد بسیار زیادی سرعت بخشد و باعث لذت بردن شما از آشپزی شود. اما شما یک روز زندگی بدون مایکروفر را تصور کنید، این زندگی اصلا زیبا نیست زیرا شما برای پختن پیش پا افتاده ترین غذاها باید مقدار زیادی زمان بگذارید بنابراین اگر دستگاه مایکروفر شما خراب شد باید به دنبال راهی برای تعمیر آن باشید زیرا تعویض آن قیمت بسیار بالاتری نسبت به تعمیر خواهد داشت. در قالب کلی می‌توان گفت که تعمیر مایکروفر نسبت به تعمیر لوازم خانگی های دیگر نیازمند وقت و زمان بیشتری است و همین موضوع باعث شده است که نیازمند تعمیرکار حرفه‌ای باشد. افراد عادی نمی توانند آن ها را تعمیر کنند زیرا سرویس این دستگاه ها نیازمند علم خاصی است که آن را فقط تعمیرکاران حرفه ای دارند بنابراین شما باید به یک مرکز معتبر مراجعه کنید تا بتوانید مایکروفر خود را به بهترین نحو تعمیر کنید این مرکز جایی جز تعمیرکار ۲۴ نیست. تعمیرات در این مرکز به صورت کاملا تخصصی صورت می گیرد که همین موضوع باعث شده است تجربه بسیار خوبی از تعمیر لوازم خانگی برای شما رقم بخورد. تعمیرات در مرکز تعمیر کار ۲۴ به صورت شبانه روز صورت می گیرد و این مرکز تعمیر انواع مایکروفر لوازم برقی خانگی را انجام می دهد این مرکز در غرب و شرق و جنوب و شمال تهران نمایندگی های مختلف فعال دارد که شما به راحتی می توانید در صورت سکونت در هر یک از این مناطق به این مراکز مراجعه کنید و یا با یک تلفن درخواست تعمیرکار در محل را بدهید.
تعمیر ماکروفر در تهران
تعمیرکار 24 از مراکز مجازی است که سال ها تجربه فعالیت در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی را دارد. تعمیر انواع ماکروفر و مایکروویو در این مرکز به صورت اصولی و بر اساس به روزترین متدها انجام می شود؛ بنابراین برای دریافت نتیجه بهتر در زمینه تعمیرات ماکروفر در غرب، شرق، جنوب و شمال تهران، مراجعه به این مجموعه، بهترین گزینه خواهد بود.
امروزه وسایل خانگی لوکس همچون مایکروفر جزء بخشی از لوازم ضروری در آشپزخانه جهت آشپزی و پخت انواع غذاها تبدیل شده است . در این مقاله می خواهیم به بررسی این لوازم خانگی که بسیاری از افراد به آن علاقه مند می باشند می پردازیم .
داخل هر دستگاه مایکروفری یک وسیله به نام  مگنترون وجود دارد که وظیفه ی این وسیله تبدیل انرژی الکتریکی به اشعه های رادیویی بسیار کوتاه می باشد و با توجه به نوع غذا و مواد تشکیل دهنده ی غذا به عمق غذا نفوذ پیدا می کند. این امواج به آسانی توسط آب، چربی و قندها جذب می‌شوند و به لرزش بسیار سریع مولکول‌ها منجر می‌شوند. حرکت این مولکول‌های غذا که به سرعت در حال لرزشند، به نوبه خود گرما تولید می‌کند. در توان برقی بالا، غذا در معرض حداکثر مقدار انرژی مایکروفر قرار می‌گیرد. برای تولید سطح توان برق کمتر از صد درصد، چرخش  مگنترون قطع و وصل می‌شود. به عنوان مثال در ۵۰% انرژی،  مگنترون تنها ۵۰% اوقات روشن است. حتی موقعی که مایکروفر اشعه منتشر نمی‌کند (هنگامی که چرخش متوقف شده یا اصلاً خاموش است)، لرزش مولکول‌های غذا ادامه دارد و حتی ممکن است به افزایش دما منجر شود و فرآیند پخت را ادامه دهد.
از مایکروفر در جهت یخ‌زدایی مواد غذایی منجمد همانند گوشت یخ زده و سبزیجات در فریزر استفاده می شود و عملیات یخ زدایی را در چند ثانیه انجام می دهد.پخت مواد غذایی با مایکروفر دارای مزیت هایی همانند حفاظت از عمر طبیعی غذا می باشد و همنیطور لازم نیست چربی اضافی ای به غذا اضافه شود و غذا  با رطوبت خود می پزد.
تعمیر ماکروفر
نکاتی که در مورد استفاده از مایکروفر باید بدانیم را در زیر بیان خواهیم کرد :
 • توجه داشته باشید که از ظروف لوازم فلزی ویدیو درون ماکروفر استفاده نکنید زیرا امواج مغناطیسی مختلفی وجود دارد که باعث می شود با برخورد با جسم فلزی جرقه تولید شود و ممکن است این ماجرا منجر به آتش‌سوزی شود.
 • در هنگام استفاده از ظرف در مایکروفر توجه داشته باشید که حتماً علامت مربوط به قابل استفاده بودن در مایکروفر روی ظرف های شما وجود داشته باشد تا به راحتی بتوانید آنها را درون مایکروفر قرار دهید.
 • هیچگاه هنگام خالی بودن مایکروفر آن را روشن نگه ندارید و به نظافت و پاکیزگی آن اهمیت دهید.
 • توجه داشته باشید آبی که از درون مایکروفر درآورده اید را درون قهوه ساز و یا وسایل دیگر نریزید زیرا ممکن است آب داغ درون ظرف روی سر و صورت شما پاشیده شود.
 • توجه داشته باشید که لوازم چوبی و یا ظروف چوبی را درون مایکروفر به‌هیچ‌عنوان قرار ندهید زیرا ممکن است که آتش سوزی رخ بدهد.

آشنایی با نمایندگی تعمیر مایکروفر در تهران

تعمیرکار 24 به واسطه سابقه زیاد و تجربه بالا در زمینه تعمیرات مایکروفر، خدمات خود را به صورت ضمانتی به مشتریان ارائه می کند. متقاضیان می توانند از روش های مختلفی چون تماس تلفنی و یا مراجعه به سامانه آنلاین این مرکز، با کارشناسان این نمایندگی در تماس باشند.
استفاده از هر کدام از این روش ها برای ارتباط با این مجموعه موجب صرفه جویی در هزینه ها و وقت افراد خواهد شد. به این ترتیب می توانید سفارش خود را مبنی بر تعمیر مایکروفر به صورت تخصصی در این مرکز ثبت کنید. تکنسین ها در اسرع وقت با مراجعه به آدرس یاد شده در فرم درخواست خدمات، مشکل ماکروفر را برطرف خواهند کرد.

نمایندگی های مختلفی در تهران وجود دارند که تعمیر مایکروفر را انجام می‌دهند اما هیچ کدام به کیفیت کار تعمیرکار ۲۴ نمی باشند زیرا این مجموعه سابقه بسیار بالایی در تعمیر وسایل دارد و شما می توانید به راهت بین مجموعه اطمینان کنید زیرا این مجموعه در کنار شغل خود ضمانت تعمیر را نیز به مشتری می دهد و شما می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلفی مانند به مراجعه حضوری و یا تماس های تلفنی و حتی مراجعه به سامانه آنلاین این مرکز با کارشناسان نمایندگی تعمیر کار ۲۴ در ارتباط باشید.

 

نحوه ارائه خدمات در نمایندگی تعمیرات مایکروفر

برای بهره بردن از خدمات مرکز تعمیر کار ۲۴ باید ابتدا فرمی برای درخواست خود پر کنید تا بتوانید در این فرم های خرابی و مشخصات مشتری آدرس محل کار یا منزل تان را در آن درج کنید در این صورت می‌توانید به راحتی برای تعمیر دستگاهتان اقدام کنید. تکنسینهای نمایندگی تعمیر کار ۲۴ در محل حضور می‌یابند و بعد از ابی کردن دستگاه شما بهترین روش های تعمیر مایکروفر را با توجه به نوع خرابی دستگاه شما انتخاب می‌کنند و بعد از آن می توانند برای تعمیر آن اقدام کنند اما قبل از تمام مراحل یک لیست هزینه به شما داده می شود تا شما بتوانید از پروسه کار اطلاع داشته باشید و در صورت موافقت شما ادامه کار انجام می شود. بعد از تعمیر دستگاه در حضور مشتری این دستگاه تست میشود تا در نهایت مشتری بتواند متوجه سالم یا خراب بودن دستگاهش بشود.

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر مایکروفر

نمایندگی های غیر مجاز در سراسر کشور وجود دارند که تعمیرات را با قیمت بسیار پایین تر از قیمت مصوب انجام می‌دهند اما تعمیر دستگاه در این صورت از اصولی نخواهد بود و تضمینی برای خراب نشدن آن  هم به صورت زودهنگام داده نمی‌شود بنابراین مراجعه به این تعمیرکاران تلف کردن وقت و دور انداختن مبالغ هنگفت می باشد. چون می توانیم با مراجعه به یک مرکز معتبر تعمیر دستگاه تان را انجام دهید در عصر حاضر می‌توان گفت که مایکروفر ها ضروری ترین و کاربردی ترین لوازم خانگی هستند که باید برای تعمیر آنها بسیار سریع اقدام کرد. به جای اینکه دستگاه خود را هنگام خراب شدن تعویض کنید به راحتی می‌توانید آن را تعمیر کنید اما باید توجه داشته باشید که حتما به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. قیمت های در نظر گرفته شده در نمایندگی تعمیر مایکروفر همگی مصوب می باشد و شما می توانید با نرخ های اعلام شده از سوی اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی تعمیر مایکروفر خود را انجام دهید.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات مایکروفر

آنچه سبب می شود تا کارشناسان و متخصصان توصیه کنند تا هیچ گاه از خدمات مراکز تعمیراتی غیر مجاز و عمومی برای تعمیر ماکروفرهای معیوب استفاده نکنید ارائه خدمات بی کیفیت و دریافت هزینه های نامتعارف در این مراکز می باشد.
بر همین اساس می توان ویژگی های نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران را دلیلی قاطع برای معرفی این مرکز به عنوان بهترین مرکز تعمیر انواع مایکروویو و ماکروفر دانست. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

یک نمایندگی مایکروفر باید بتواند تضمین کیفیت و قیمت را به مشتری خود بدهد تا مشتری بتواند به راحتی برای تعمیر دستگاه خود به این نمایندگی مراجعه کنند علاوه بر تمام موارد ذکر شده، تعمیرکار ۲۴ پشتیبانی ۲۴ ساعته را نیز به مشتریان ارائه می‌دهد که با استفاده از پشتیبان شما به راحتی می توانید با تعمیرکاران این مجموعه در ارتباط باشید و بروز هرگونه مشکل را بعد از تعمیر توسط تکنسین‌های مجموعه اطلاع دهید و ضمانت و گارانتی تعمیر برخوردار شوید.

 

تعمیر مایکروفر توسط تکنسین های مجرب

برخلاف تمام تعمیرکار های غیر مجازی که در سراسر کشور وجود دارند تعمیرکاران تعمیرکار ۲۴ دارای مدرک های معتبر علمی در این زمینه هستند و با تخصص کافی در این زمینه انتخاب می شوند بنابراین شما می توانید به راحتی به آنها اطمینان کرده و مایکروفر خود را به آنها بسپارید تا آن را صحیح و سلامت به شما تحویل دهند. عیب یابی و پروسه تعمیر مایکروفر به دقت انجام می شود و شما می توانید از بابت نتیجه تعمیر دستگاه تان کاملا مطمئن باشید.

 

تعمیر رایگان ماکروفر

این مجموعه خدمات بسیار مناسبی در زمینه تعمیر غیر حضوری به شما ارائه می کند که شما می توانید با استفاده از این خدمات به راحتی تعمیر مایکروفر خود را خودتان انجام دهید و از مشاوره غیرحضوری متخصصان این مجموعه استفاده کنید اما این موضوع در زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که تعمیر مایکروفر شما به صورت غیر حضوری امکان پذیر باشد. اگر تعمیرات مربوط به مایکروفر شما جزئی بود شما می توانید با تماس با این مجموعه از مشاوره های آنلاین و رایگان آنها استفاده کنید و با گفتن توضیحات تان تعمیرکار را متوجه دستگاهتان کنید. بعد از معرفی دستگاه تعمیرکار متوجه ای به دستگاه شما خواهد شد و روش های مورد نیاز برای تعمیر آن را به شما خواهد گفت اما این در صورتی است که تعمیرات مایکروفر به صورت جزئی برطرف شود و نیازی به حضور تعمیرکار نباشد. در این صورت هیچ مبلغی برای مشاوره ها از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیر ماکروفر
البته این در حالی است که مشکل به صورت جزئی بوده و فرد توانایی تعمیر و رفع مشکل ماکروفر را داشته باشد. در غیر این صورت، تکنسین ها برای تعمیر دستگاه به محل اعزام خواهند شد.

تعمیر مایکروفر در منزل

مجموعه تعمیرکار ۲۴ به دلیل هزینه بالای رفت و آمد تدابیری اندیشیده است که شما به راحتی بتوانید تعمیر لوازم خانگی تان را در منزل انجام دهید و نیازی به جابجایی دستگاه تان داشته باشید در این صورت شما میتوانید با رزرو نوبت و گرفتن وقت قبلی تعمیرکار را درب منزلتان داشته باشید و به راحتی پروسه تعمیر را انجام دهید. اهالی شهر تهران به خوبی به این موضوع اشراف دارند که به دلیل دوری مسیرها و بالا بودن هزینه های رفت و آمد، انتقال دستگاه معیوب به محل نمایندگی می تواند کاری دشوار و هزینه بر باشد؛ اما تعمیرکار 24 برای رفع این دغدغه مشتریان خود، اقدام به ارائه خدمات تعمیر مایکروفر در منزل کرده است.
با استفاده از این خدمات، مشتریان می توانند با نمایندگی تماس گرفته و یا به صورت آنلاین، درخواست خود را در سامانه نمایندگی ثبت کنند. کارشناسان با مشتریان تماس گرفته و آدرس محل کار یا منزل را از آنها دریافت می کنند. پس از آن، تکنسین ها در همان روز به آدرس یاد شده اعزام خواهند شد.
با ارائه خدمات تعمیرات در محل، مشتریان می توانند ناظر بر روند تعمیرات بوده و سؤالات خود در زمینه استفاده، نگهداری و تعمیر این دستگاه را از تکنسین ها بپرسند. در ضمن در این حالت، مشتریان می توانند دستگاه را سریعتر تعمیر کرده و به صورت سالم، تحویل بگیرند. این نوع خدمات باعث شده تا به خاطر خرابی مایکروفر و نبود آن در منزل، کاربران با مشکلی در زمینه پخت و پز مواجه نشوند.

 

اولویت تعمیر قطعات معیوب به جای تعویض قطعات

از دیگر خدمات ارائه شده توسط تکنسین های تعمیرکار 24، اولویت تعمیر قطعات معیوب بر تعویض آنها است. به این معنا که تعمیرکاران این مرکز پس از عیب یابی، قطعه یا قطعات معیوب را شناسایی می کنند. سپس اقدامات لازم برای تعمیر این قطعات را انجام می دهند. این امر باعث می شود تا قطعه فابریک دستگاه در ساختمان آن حفظ شده و کیفیت و کارایی مایکروفر بعد از تعمیر با چالش روبرو نشود.
علاوه بر این مورد، تعمیر قطعه معیوب باعث خواهد شد تا در هزینه تعمیر مایکروفر نیز به صورت چشمگیری صرفه جویی شود؛ زیرا قرار دادن قطعه ای جدید در دستگاه، هزینه زیادی لازم دارد. تعمیرکاران مجموعه تعمیرکار 24 همواره در تلاش بودند که به جای تعویض قطعات رو به تعمیر آنها بیاورند و هزینه را برای مشتری فقط بسیار زیادی کاهش دهند های موضوع باعث شده است که مشتریان زیادی برای تعمیر لوازم خانگی خود اعم از مایکروفر به این مجموعه مراجعه کنند.

استفاده از قطعات اورجینال ماکروفر

تکنسین های تعمیرکار 24 بر این موضوع تمرکز کافی دارند که قطعه معیوب را بررسی کرده و آن را تعمیر کنند؛ اما در برخی موارد به دلیل استهلاک قطعه و یا خرابی بیش از حد آن، امکان تعمیر وجود ندارد. در این حالت برای این که روند تعمیرات به درستی طی شده و نتیجه کار، مورد رضایت مشتریان باشد از قطعات اورجینال برای جایگزین کردن استفاده می شود.
در صورتی که این مورد در تعمیر انواع مایکروویو و مایکروفر رعایت شود، دستگاه ها بعد از تعمیر با افت کیفیت کار و راندمان مواجه نخواهند شد. اگر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشت تعمیرکاران این مجموعه است قطعه های اورجینال استفاده می‌کنند تا در نهایت کیفیت دستگاه شما و کارکرد آن کاهش نیابد و مانند روز اول خود بتواند به کار خود ادامه دهد. شما به راحتی می توانید به قطعات استفاده شده توسط تعمیرکاران این مجموعه اطمینان داشته باشید.

 

ضمانت تعمیرات مایکروفر

این نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران ضمانت خدمات خود را به همه مشتریان می‌دهد و این ضمانت باعث می‌شود که هم مشتری و هم مرکز است کیفیت خدماتی که به مشتریان ارائه می کند اطمینان داشته باشند بنابراین شما می توانید در صورت بروز هرگونه خرابی بعد از تعمیر دستگاه مایکروفر تان با این مرکز تماس بگیرید و بعد از ارائه کارت گارانتی خدمات تعمیرات دستگاه شما در منزل انجام میشود.

 

شفاف سازی هزینه های تعمیرات ماکروفر

شفاف سازی هزینه ها در این فروشگاه تعمیر مایکروفر از دیگر ویژگی های ممتاز به شمار می آید. در واقع با این کار، مشتریان از بابت هزینه های پرداختی آسوده خاطر خواهند بود.

برای انجام تعمیرات بعد از عیب یابی یک لیست مشخص از هزینه ها به شما داده میشود تا شما بتوانید با استفاده از این لیست متوجه فرآیند تعمیر دستگاه تان شوید و بعد از رضایت شما پروسه تعمیرات شروع خواهد شد. شما می‌توانید با استفاده از این نیز تمام مبالغی که قرار است پرداخت کنید را زیر نظر داشته باشید.

 

خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر در تهران

در این نمایندگی خدمات مختلفی ارائه می‌شود که خدمات به شرح زیر هستند:

 • تعمیر و تعویض لامپ مگنترون
 • تعمیر و تعویض میکروسوئیچ های دستگاه
 • تعمیر و تعویض ترانس های ولتاژ بالا
 • تعمیر و تعویض برد مایکروفرو
 • تعمیر و تعویض فن ماکروفر
 • تعمیر و تعویض موتور گرداننده دستگاه
 • تعمیر و تعویض قفل درب دستگاه
 • تعویض کاغذ میکا
 • تعویض لامپ ماکروفر
 • تعویض کوپلر مایکروفر

همه موارد یاد شده از جمله خدماتی هستند که در مرکز نمایندگی تعمیر کار ۲۴ به مشتریان عزیز داده می شود.

ایرادات رایج مایکروفر

تمام مایکروفر ها ساختار مشابه هم دارند و تنها در قسمتهای مختلف با یکدیگر تفاوت دارند بنابراین می توان ایرادات رایج در تمام مایکروفر ها پیدا کرد که با دانستن آنها به روند تعمیر دستگاه کمک بسیار زیادی می شود، برخی از این موارد به شرح زیر می باشند:

 • روشن نشدن مایکروفر
 • خاموش نشدن ماکروفر
 • کار نکردن مایکروفر
 • گرم نکردن مایکروفر
 • جرقه زدن مایکروفر
 • عدم چرخش سینی گردان ماکروفر
 • روشن نشدن لامپ مایکروفر
 • وجود بوی بد در مایکروفر
 • و ...

خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر در چه مناطقی ارائه می شود؟

نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی تعمیرکار ۲۴ واقع در تهران می باشد و شعبه های مختلفی در رشت نیز دارد شما می توانید شعبه های مختلف نمایندگی تعمیر کار ۲۴ را در لیست زیر مطالعه کنید:

 • تعمیرات مایکروفر در تجریش
 • تعمیرات مایکروفر در نیاوران
 • تعمیرات مایکروفر در زعفرانیه
 • تعمیرات مایکروفر در ولنجک
 • تعمیرات مایکروفر در سعادت‌آباد
 • تعمیرات مایکروفر در فرشته
 • تعمیرات مایکروفر در شمال تهران
 • تعمیرات مایکروفر در قیطریه
 • تعمیرات مایکروفر در اختیاریه
 • تعمیرات مایکروفر در اختیاریه شمالی
 • تعمیرات مایکروفر در اختیاریه جنوبی
 • تعمیرات مایکروفر در دولت
 • تعمیرات مایکروفر در شریعتی

تمام مناطق ذکر شده مربوط به تعمیرکار ۲۴ می باشند و اگر در هر یک از این مناطق ساکن هستید می توانید به شعبه نزدیک به محل سکونت تان مراجعه کنید.

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر برای کدام برندها ارائه می شود؟

برندهای مختلفی تحت پوشش تعمیراتی این مرکز می باشند که برخی از این برندها به شرح زیر هستند:

 • تعمیر مایکروویو ال جی
 • تعمیر ماکروفر پاناسونیک
 • تعمیر ماکروفر بوتان
 • تعمیر ماکروفر دلونگی
 • تعمیر ماکروفر تکنو
 • تعمیر ماکروفر بوش
 • تعمیر ماکروفر بکو
 • تعمیر ماکروفر پارس خزر
 • تعمیر ماکروفر سامسونگ
 • تعمیر ماکروفر تفال
 • تعمیر ماکروفر مولینکس
 • تعمیر مایکروفر فلر
 • تعمیر مایکروفر دوو
 • تعمیر ماکروفر میدیا
 • تعمیر ماکروفر کنوود
 • و ...

و ...

این برند تا در این نمایندگی تعمیر می شوند و می توانند نیازهای بسیاری از مشتریان را برطرف کنند و کمک کنند که مشتری با دست باز بتواند انتخاب و خرید خود را انجام دهد و نگران تعمیرات آن نباشد.

 

چرا برای تعمیر مایکروفر باید از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر استفاده کرد؟

به طور کلی مراجعه به مرکز تعمیر کار ۲۴ برای تعمیرات انواع مایکروفر مزیت های مختلفی دارد و برخی از این مزیت ها به شرح زیر می باشند که شما می توانید با استفاده از این ویژگی ها به راحتی تعمیر دستگاه تان را انجام دهید.

 • برخورداری این مجموعه از کادر مجرب
 • سرعت در عیب یابی و تعمیرات دستگاه
 •  ارائه مشاوره رایگان
 • کیفیت بالای تعمیرات
 • تعهد و وقت شناسی
 • شفاف سازی قیمت تعمیر ماکروفر
 • ضمانت خدمات
 • پشتیبانی 24 ساعته

تمام موارد ذکر شده از جمله مواردی هستند که در مرکز تعمیر کار ۲۴ که یک مرکز معتبر و مجاز برای تعمیرات لوازم خانگی از ارائه می شود شما به راحتی می توانید به این مجموعه و تعمیر لوازم خانگی تان را به آن بسپارید امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

تلفن تماس برای تعمیر مایکروفر چه شماره ای می باشد ؟
برای تعمیر مایکروفر با شماره تماس 02122554843 یا 09126159221 تماس بگیرید .
هزینه و تعرفه تعمیر مایکروفر چند است ؟
هزینه و تعرفه تعمیر مایکروفر با توجه به مشکل و ایراد مایکروفر متغیر می شود . در تعمیرکار 24 با حداقل هزینه مایکروفر خود را تعمیر کنید.
گارانتی تعمیرات مایکروفر چه مدت می باشد ؟
گارانتی تعمیرات مایکروفر در تعمیرکار 24 یک سال می باشد و به صورت کتبی و معتبر به مشتری ارائه خواهد شد .
نقاط تحت پوشش برای تعمیر مایکروفر چه مناطقی می باشد ؟
تعمیرکار 24 در تمامی مناطق تهران ( شمال ، مرکز ، جنوب و شرق تهران ) خدمات ارائه می کند.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .