09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران + فوری 22554843

یکی از اصلی ترین وسایل خانگی برای منازل یخچال است، یخچال و فریزر سامسونگ از دسته پرفروش ترین، باکیفیت ترین و قدیمی ترین محصولات هستند که در بازار لوازم خانگی به فروش می رسند. یخچال سامسونگ به دلیل محبوبیت انواع مختلفی دارد که چون کیفیت بالایی دارند این نوع یخچال معمولاً طول عمر زیادی را شامل می‌ شوند، اما ممکن است بعد از چندین سال خرابی‌ هایی در یخچال به وجود بیاید. تعمیر یخچال سامسونگ به وسیله تعمیرکاران نمایندگی های مجاز آن یکی از بهترین و سریعترین راه هاست که قطعات و وسایلی که در این نمایندگی ها وجود دارد، معمولاً اورجینال و اصل هستند، خدماتی که می توانید از نمایندگی های یخچال سامسونگ بگیرید معمولاً با گارانتی همراه است و نگرانی شما را به حداقل می رساند .
تعمیر یخچال سامسونگ در تهران
برای تعمیر یخچال سامسونگ و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ نکته ای که وجود دارد این است که شما باید تعمیر آن را به یک فرد یا کارگروه با تجربه و متخصص بسپارید، که امروز در شهر تهران مراکز تعمیر زیادی تحت عنوان تعمیرکار فعالیت می ‌کنند که شما عزیزان باید برای تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ حتماً به تعمیرگاهی مراجعه کنید که معتبر و تخصصی باشد و تضمین و گارانتی برای قطعات تعویضی بدهد.

انواع مدل های یخچال سامسونگ

یخچال و فریزرهای سامسونگ دارای تنوع مختلفی هستند و قطعات مورد استفاده در بدنه یخچال های سامسونگ در صورت نیاز به تعمیر به مهارت و تخصص زیاد نیاز دارد، که نمایندگی های تعمیر یخچال سامسونگ معمولاً این خدمات را ارائه می‌ دهند، از انواع یخچال های سامسونگ می توان به؛ 
یخچال سامسونگ درب فرانسوی
یخچال سامسونگ فریزر بالایی
یخچال سامسونگ تک درب
یخچال فریزر سامسونگ ساید بای ساید
یخچال سامسونگ دوقلو
 اشاره کرد که با توجه به فناوری های نوین و پیشرفته که در ساخت یخچال و فریزرهای سامسونگ به کار می رود، معمولاً مدل های جدید دارای سیستم عیب یابی هوشمند هستند که این سیستم هرگونه مشکلی که در یخچال و فریزر به وجود می آید، کد مربوط به آن  مسئله و مشکل را در صفحه نمایشگر یخچال نشان می ‌دهد و باعث می ‌شود که تعمیرکاران که برای تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ به محل و منزل شما مراجعه می ‌کنند، بتوانند بهتر و سریعتر مشکل مربوطه را برطرف کنند و این قابلیت بسیار کمک کرده که در کوتاه‌ ترین زمان تعمیرات انجام شود.

گرم شدن و افزایش دمای بدنه یخچال سامسونگ

از مشکلات عمده ای که افراد را مجبور به تماس با تعمیرکار برای یخچال سامسونگ می کند، افزایش دما و گرم شدن بدنه یخچال سامسونگ است که مهمترین دلیل تغییر دما می تواند به حرکت گاز و گردش آن در لوله های موجود در بدنه دستگاه باشد که قابل رفع شدن و تعمیر است.

برفک زدن فریزر سامسونگ

بیشتر یخچال های جدید سامسونگ دستگاه های نفراست هستند و هیچ موقع بدون علت دچار برفک زدگی نمی شوند، اگر برفک زیادی در یخچال سامسونگ مشاهده می شود می تواند به خاطر دلایل زیر باشد؛
پوسیدگی، خرابی و پاره شدن لاستیک درب یخچال سامسونگ 
خرابی ترموستات
باز و بسته شدن زیاد در یخچال سامسونگ 
فاصله ی کم یخچال از دیوار و رعایت نشدن فاصله
قرار گرفتن غذاهای بسیار داغ و پر حرارت در یخچال 
قرار دادن یخچال در فضاهای گرم یا کنار وسایل گرمازا

خاموش نشدن یخچال یخچال سامسونگ

یخچال های جدید سامسونگ اتوماتیک هستند و زمانی که این اتوماتیک بودن کار نکند و یخچال خاموش نشود، باعث می شود یخچال به طور مداوم و یکسره کار کند که ممکن است به دلیل خرابی سنسور، خرابی برد الکترونیکی، خراب بودن فن یخچال سامسونگ، خراب بودن یکی از لوازم دیفراست، خراب شدن موتور یخچال و نشت گاز باشد که تمامی این خرابی ها به وسیله یک تعمیرکار زبده و متخصص یخچال سامسونگ قابل تعمیر است.

چشمک زدن چراغ دمای یخچال دو قلو سامسونگ

از مشکلات عمده که برای یخچال های دوقلو سامسونگ اتفاق می افتد، روشن خاموش شدن چراغ دما است که دلایلی مثل: افت دمای ناگهانی یخچال سامسونگ یا افزایش دما، خرابی سنسور یخچال, نبود سرما در محیط یخچال این مشکل را به وجود می‌ آورد که شما باید اول دمای یخچال را تنظیم کنید که در صورت رفع نشدن مشکل می تواند ایراد از قطعات دیفراست و سنسور یخچال سامسونگ باشد که تکنسین های متخصص می‌تواند این مشکل را با تعویض یا تعمیر قطعه برطرف می کنند.

خرابی برد الکترونیکی در یخچال سامسونگ

از مهمترین قطعات یخچال سامسونگ برد الکترونیکی است که وظیفه تنظیم تمام کارکرد یخچال را برعهده دارد که خرابی آن ممکن است بر دما و افزایش و کاهش دمای یخچال سامسونگ نیز اثر بگذارد.

اختلال در دمپر ورودی هوا

دمپر ورودی که در یخچال سامسونگ تعبیه شده است جریان هوای اپراتور را به صورت منظم و متعادل نگهداری می ‌کند که اگر دستگیره و سوپاپ کنترل خراب شود باعث می شود که هوای سرد زیادی به محیط یخچال نفوذ کند و دمای یخچال بیش از حد کاهش یا افزایش پیدا کند.

شارژ گاز و تعمیر یخچال سامسونگ

شارژ گاز یخچال  سامسونگ یکی دیگر از مشکلات است که باعث تماس با اپراتور و تعمیرکار می‌ شود، که در داخل موتور یخچال گاز  به نام مبرد سرد کننده موجود است که فضای یخچال را سرد می کند، تکنسین ‌ها با استفاده از فشارسنج متوجه می ‌شوند که میزان گاز موجود در موتور یخچال چقدر است و بعد اقدام به شارژ گاز یخچال سامسونگ می کنند.

تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ در منزل

در تعمیر یخچال سامسونگ با ز ترین مسئله که وجود دارد جابجایی و انتقال آن است که امروزه با توجه به ساختار ساختمان ها و آپارتمان های چند طبقه که  در سطح شهرها وجود دارد، انتقال و جابجایی یخچال و فریزرهای سامسونگ به محل تعمیر و تعمیرگاه ها عمدتاً مشکل و غیرمنطقی به نظر می ‌آید که حضور تعمیرکار در محل و منزل باعث می شود که از بسیاری از این جابجایی ‌ها و هزینه ها برای انتقال جلوگیری شود، همچنین از خطراتی که ممکن است حین جا به جایی برای یخچال سامسونگ پیش بیاید نیز پیشگیری شود.
در تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ با توجه به درخواست مشتری اعزام نیروی متخصص به محل و منزل صورت می‌ گیرد و این تعمیر در منزل مزیت هایی دارد از جمله اینکه شما از نزدیک ناظر و شاهد بر تعمیر یخچال سامسونگ هستید، هزینه‌ های جانبی و حمل و نقل بسیار کاهش پیدا می ‌کند و تعمیر یخچال سامسونگ شما در سریع ترین زمان انجام می گیرد.
قیمت تعمیر یخچال فریزر سامسونگ چند است ؟
قیمت تعمیرات یخچال سامسونگ با توجه به ایرادات ان متغیر می باشد .
شماره تماس برای تعمیر یخچال سامسونگ چه شماره ای است ؟
برای تعمیر یخچال سامسونگ با شماره موبایل 09126159221 تماس بگیرید .
محدوده خدمات کدام مناطق می باشد ؟
در حال تمامی مناطق شهر تهران توسط تعمیرکار24 پوشش داده می شود .
آیا تعمیر در محل یخچال سامسونگ امکان پذیر می باشد ؟
بله ، با یک تماس تعمیرکار یخچال سامسونگ در محل شما حضور می یابد.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو وب سایت : ایران طراح