09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در تهران + فوری 22554843

یکی از مهم ترین اقلام ضروری که باید در هر خانه ی باشد، یخچال است، یخچال ها انواع مختلفی دارند، یخچال الکترواستیل یکی از بهترین و با کیفیت ترین یخچال ها می باشد که عمر طولانی دارد و به ندرت نیاز به تعمیر دارد اما چنانچه یخچال الکترواستیل شما دچار مشکل شد و به طور ناگهانی عملکرد همیشگی خود را از دست داد، باید برای تعمیر آن به دست نمایندگی ها مجاز اقدام کنید. در تمامی شهرها نمایندگی انواع مختلف وسایل برقی اعم از یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی و غیره می باشد، یخچال الکترواستیل هم مانند دیگر اقلام نمایندگی های مجاز خود را دارد که تنها با یک تماس شما در محل مورد نظر حاضر می شوند.
تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل
در زمانی که شما از یخچال صدا های غیر عادی و عجیب شنیدید، یا اینکه داخل یخچال الکترواستیل پر از برفک و یخ زدگی شده یا اگر داخل یخچال مانند همیشه سرد نیست و مواد غذایی را نمی تواند سرد کند و همچنین اگر یخچال الکترواستیل مانند همیشه اتومات نکرد و به صورت مداوم کار کرد باید برای جلوگیری از خسارت سنگين با نمایندگی یخچال الکترواستیل سریعا تماس بگیرید تا برای تعمیر آن تکنسین های مربوطه را ارجاع دهند.
نکته مهم این است که هیچوقت تعمیر لوازم برقی خود مانند تعمیر یخچال ، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر جارو برقی و غیره را به افراد بی تجربه و بدون مدرک نسپارید بهترین کار تماس گرفتن با نمایندگی آنان است. برای تعمیر یخچال الکترواستیل با ما تماس بگیرید .
 

انواع یخچال های الکترواستیل

یخچال الکترواستیل همانند دیگر یخچال ها انواع مختلفی دارد، یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل، يخچال فریزر الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید الکترواستیل، یخچال فریزر بالا و پایین الکترواستیل و یخچال اداری هتل ۷ فوت الکترواستیل و انواع مختلف دیگر از خانواده های یخچال الکترواستیل می باشند. برند ها مختلف در بازار روزانه در حال تولید انواع مختلف یخچال های الکترواستیل هستند که بر طبق کیفیت محصول، عمر طولانی و ویژگی های جدید فروش بیش تری هم خواهند داشت.

مشکلات رایج یخچال الکترواستیل

به طور معمول وسیله های برقی بعد از گذشت مدتی دچار مشکل و آسیب می شوند، بعنوان مثال خرابی یخچال الکترواستیل بعد از گذشت چند ماه نشان دهنده ی بی کیفیت بودن آن و استفاده از قطعات غیر استاندارد بوده است، در این مقاله چند نمونه از مشکلات شایع یخچال الکترواستیل را بازگو می کنیم. یکی از شایع ترین مشکلات که خریداران یخچال الکترواستیل از آن می گویند، ایجاد برفک بر روی بدنه یخچال است، برای رفع این مشکل سعی کنید مواد غذایی را از دریچه تهویه هوا دور تر قرار دهید، مواد غذایی را کنار دریچه های یخچال بگذارید و از بسته شدن درب یخچال همیشه اطمینان داشته باشید.

دلیل روشن نشدن لامث روشنایی یخچال فریزر الکترواستیل چیست؟

دیگر مسئله مهم یخچال الکترواستیل این است که می گویند موتور به خوبی کار می کند، و عملکرد یخچال به درستی صورت می گیرد ولی لامپ روشنایی که باید هنگام باز شدن درب یخچال روشن شود روشن نمی شود. چند نکته را بررسی کنید اولی توجه بر کنتاکهای که باعث اتصال سر پیچ به لامپ است به خوبی اتصال نمی کند، دومین نکته امکان اشتباه بودن سیم‌ کشی روشنایی است و مسئله مهم تر سوختن لامپ روشنایی است.

دلیل داغ بودن بیش از حد موتور یخچال چیست؟

به طور معمول موتور یخچال اگر تا ۸۰ درجه داغ باشد کاملا طبیعی است، اما اگر از این درجه بیش تر باشد، به احتمال زیاد موتور نیاز به تعویض دارد و اگر شما به این مسئله توجه نکنید، خسارت سنگینی را محتمل می شوید.

چرا درب یخچال الکترواستیل بسته نمی شود؟

یکی دیگر از شکایت های که ‌در مورد یخچال الکترواستیل می شود، بسته نشدن درب این یخچال است، که به صورت کلی این مشکل مربوط به لاستیک دور یخچال الکترواستیل است که باید نمایندگی آن را تعویض کند.
البته اگر شما نسبت به کامل بسته شدن درب یخچال شک دارید می توانید، برای راحتی خیال خود لامپ آشپزخانه یا محل قرار گیری یخچال الکترواستیل را خاموش کنید  سپس درب یخچال الکترواستیل را ببندید اگر نور کمی را از لای درب یخچال مشاهده می کنید یعنی لاستیک دور درب یخچال مورد دار است و باید تعویض شود.

 

دلیل منجمد نکردن فریزر الکترواستیل

یکی دیگر از مشکلات فریزر الکترواستیل منجمد نکردن مواد غذایی است که در این بخش به دنبال دلیل این مشکل هستیم، برای یافتن این مشکل باید  قطعاتی چون شارژ گاز، لاستیک درب، ترموستات، خرابی فن، عمل نکردن دیفراست به دست نمایندگی چک و بررسی شود.

علت برق گرفتگی در بدنه یخچال الکترواستیل

یکی از مشکلات خطرناک یخچال الکترواستیل که امکان آسیب جانی برای شما و یا کودک شما دارد وجود برق در بدنه یخچال است که برای رفع این مشکل باید نمایندگی و تکنسین های مربوطه سیم های رابط، و بین اتصال سر پیچ لامپ و ترموستات را بررسی کند.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در محل

با پیشرفت جامعه و افزایش تولیدات و ایجاد برند های مختلف یخچال های الکترواستیل، هر برند ی برای فروش بیش تر خدماتی را ارائه داد، تعمیر یخچال الکترواستیل در محل یکی از بهترین خدمات و ویژگی های یخچال الکترواستیل به شمار می آید.
در صورتی که از یخچال فریزر الکترواستیل خود مواردی چون بروز صدا های عجیب و آزار دهنده، دیوار های و بدنه یخچال دمای بسیار بالای دارد، در بخش زیرین یخچال مقداری آب وجود دارد، فریزر و یا یخچال الکترواستیل شما برفک و یخ زدگی بسیاری دارد، پشت یخچال حرارت بالایی دارد، درب یخچال به خوبی باز و بسته نمی شود، یخچال خاموش شده است و دیگر روشن نمی شود، باید سریعا با نمایندگی های مجاز تماس گرفته و مشکل یخچال الکترواستیل خود را باز کو کنید و از دستکاری یخچال خود داری کنید.
با رعایت چند نکته مهم در استفاده از یخچال فریزر الکترواستیل می توانید عمر آن را افزایش دهید، فاصله بین یخچال و دیوار باید حداقل ۲۰ سانتی متر باشد، در یخچال و فریزر های که مجهز به سیستم نفراست نیستند هر ۶ ماه یک بار یخ زدایی کنید.
محل قرار گیری یخچال با وسیله های دارای حرارت چون اجاق گاز، آبگرمکن  دور باشد، و از باز گذاشتن درب یخچال به مدت طولانی جدا خودداری کنید.
به علت وجود نوسانات برقی از ترانس های محافظتی برای یخچال و فریزر الکترواستیل خود استفاده کنید تا خیال تان همیشه راحت باشد.
و اینکه از پر کردن و قرار دادن بیش از حد مواد غذایی درون یخچال خود داری کنید زیرا باید بین مواد غذایی هوای آزادانه وجود داشته باشد. 
حتما یخچال در یک محل صاف قرار گرفته باشد و نکته مهم دیگر هیچ وقت مواد غذایی یا قابلمه داغ را درون یخچال قرار ندهید که موجب خسارات پر هزینه ی می شود.
قیمت تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل چند است ؟
قیمت تعمیرات یخچال الکترواستیل با توجه به ایرادات ان متغیر می باشد .
شماره تماس برای تعمیر یخچال الکترواستیل چه شماره ای است ؟
برای تعمیر یخچال الکترواستیل با شماره موبایل 09126159221 تماس بگیرید .
محدوده خدمات کدام مناطق می باشد ؟
در حال تمامی مناطق شهر تهران توسط تعمیرکار24 پوشش داده می شود .
آیا تعمیر در محل یخچال الکترواستیل امکان پذیر می باشد ؟
بله ، با یک تماس تعمیرکار یخچال الکترواستیل در محل شما حضور می یابد.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو وب سایت : ایران طراح