09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

تعمیر یخچال و یخچال فریزر وستینگهاوس + فوری 22554843

در بازار لوازم خانگی برند های معتبر خارجی وجود دارند که یخچال و یخچال فریزر وستینگهاوس به دلیل کیفیت بالایی که دارد توانسته در بازار خوش بدرخشد و مشتریان زیادی در سراسر جهان و از جمله ایران داشته باشد، این شرکت  آمریکایی انواع یخچال های وستینگهاوس را با مواد اصل و درجه یک تولید می کند، ولی تمامی این فاکتورها باعث نمی شود که این یخچال نیاز به تعمیر نداشته باشد، چون یخچال وستینگهاوس وسیله ای است که بدون وقفه و همیشه روشن است و ممکن است خرابی های زیادی داشته باشد.
ولی از آنجایی که یخچال وستینگهاوس از قیمت زیادی برخوردار است  و در سطح بازار به دلیل نوسانات ارز قیمت ها همچنان رو به افزایش است، اگر یخچال وستینگهاوس دچار خرابی شود بسیاری از مردم ترجیح می ‌دهند که این یخچال را تعمیر کنند، چون در صورت خرید یخچال جدید نیاز به هزینه گزافی است، تعمیر یخچال وستینگهاوس پروسه‌ ای پیچیده و تخصصی است که نیازمند تبحر و تخصص زیادی است که در سطح شهر نمایندگی های رسمی شرکت مربوطه فعالیت می ‌کنند که می ‌توانند شما را در تعمیر این  دستگاه ها راهنمایی و کمک کنند، و به جز این نمایندگی ها تعمیرگاه ها و مراکز تعمیر تخصصی نیز فعالیت می‌ کنند که شما در صورت تماس با این مراکز حتماً باید از مجرب بودن سرویس کار و تکنیسین اطمینان حاصل کنید تا بتواند یخچال وستینگهاوس شما را با کیفیت بالا تعمیر کند.

تعمیر یخچال وستینگهاوس در محل

شما برای تعمیر یخچال وستینگهاوس نیاز به تعمیر کاری دارید که بتواند در هر ساعت شبانه روز که شما تماس گرفته اید با هماهنگی با شما برای تعمیر حضور به هم رساند و همچنین بتواند بدون اشتباه قطعه معیوب را تشخیص داده و تعمیر کند و از هزینه تراشی و اشتباه در عیب یابی پیشگیری کند، اگرچه تعمیر یخچال وستینگهاوس کاری بسیار تخصصی است اما اگر با خرابی های رایج این دستگاه ها آشنایی داشته باشید می‌ توانید سریعاً مشکل وجود آمده را تشخیص دهید و این تشخیص می ‌تواند از بروز خرابی های دیگر جلوگیری کند.

روشن نشدن یخچال وستینگهاوس

روشن نشدن یخچال وستینگهاوس می تواند مربوط به مشکل در قسمت فیوز و سیم های متصل به برق باشد که تکنسین های متخصص می‌ توانند سریعاً این مشکل را رفع کنند.

گرم شدن یخچال وستینگهاوس

گرم شدن داخل محفظه یخچال وستینگهاوس ممکن است مربوط به خرابی ترموستات یا لوله مویین یا کثیف شدن لوله باشد که می ‌تواند مشکل به وجود بیاورد که اگر با خاموش کردن یخچال و استراحت دادن به کمپرسور این مشکل برطرف نشد سریعا باید تعمیرکار تماس بگیرید.

برفک زدن یخچال به صورت مداوم وستینگهاوس

برفک زدن یخچال وستینگهاوس از مشکلات رایجی است که بیشترین تماس ها را برای تعمیر دارد و این می تواند مربوط به مشکل دارم برفک یا پارگی لاستیک دور در یخچال  باشد و درست بستن نشدن در یخچال باعث شود که این دستگاه برفک زیاد بزند، از آنجایی که تعویض لاستیک این مدل یخچال بسیار تخصصی است لازم است از متخصصان تعمیر کمک بگیرید.

خرابی برد یخچال وستینگهاوس

برد الکترونیکی یخچال جزو اصلی ترین قطعات آن است که تمامی قطعات با کنترل این قسمت کار می ‌کنند و خرابی برد باعث می ‌شود  عملکرد قطعات دیگر نیز با اختلال روبرو شود.

خرابی یخساز یخچال وستینگهاوس

قسمت یخساز یخچال به دلیل پیچیدگی اگر دچار خرابی شود ممکن است به علت های مختلف باشد، که باید مورد عیب یابی قرار بگیرد و سپس تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر انجام شود. تمامی این موارد مستلزم تماس با یک نیروی متخصص و با تجربه است تا با بررسی دقیق و تخصصی مشکل به وجود آمده در هر قسمت را تعمیر و رفع کند.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو وب سایت : ایران طراح