09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

تعمیر یخچال جنرال الکتریک + عالی ترین قیمت و گارانتی 22554843

یخچال یکی از کاربردی ترین وسایلی است که در خانه مورد استفاده قرار می ‌گیرد و قیمت بالایی دارد، یخچال جنرال الکترونیک یکی از یخچال هایی است که در بازار لوازم خانگی ایران قدمتی چندین ساله دارد و به دلیل کیفیت بالایی که در ساخت این یخچال به کار رفته طول عمر آن زیاد است، اما تمامی این پارامترها باعث نمی شود که این یخچال دچار خرابی نشود.
 یخچال جنرال الکتریک نیز مانند دیگر یخچال ها به سرویس‌ های دوره ای نیاز دارد که اگر به درستی انجام شود کمتر دچار خرابی می شود و نیازمند هزینه کردن است عیب یابی یکی از اصلی ترین مرحله های تعمیر یخچال جنرال الکتریک است که در صورت خرابی باید یک  تعمیرکار متخصص و با تجربه تعمیر آن را به عهده بگیرد چون اگر عیب یابی آن به شکل صحیح بررسی و اعلام نشود ممکن است قطعه معیوب همچنان باقی بماند و به جای آن یک قطعه دیگر تعویض یا تعمیر شود و در نهایت به جز هزینه تراشی و برقرار ماندن مشکل چیزی عاید صاحب وسیله نمی شود.

خرابی برد یخچال فریزر جنرال الکتریک

از جمله قطعات مهم در یخچال جنرال الکتریک برد یا همان مادربرد است که از جهت قیمت بسیار گران است و حتی تعمیر آن هزینه بر است و وظیفه آن کنترل تمامی قطعات مرتبط در یخچال است، می تواند بر  فن یخچال و کمپرسور نظارت کند و عملکرد آن ها را کنترل کند و از شایعترین خرابی هایی که باعث تماس شما با تعمیرکار می شود خرابی برد است که اگر دچار خرابی شود باعث از کار افتادن یخچال می شود.

علائم خرابی برد یخچال  جنرال الکتریک
از کار افتادن فن ها
گرمی یخچال 
سر و صدای زیاد فن ها
خنک نشدن یخچال در صورت کار کردن درست فن
  توقف کمپرسور
برفک زدن زیاد

سر و صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک

گاهی ممکن است سر و صدای زیاد یخچال شما را نگران کند و نیازمند تعمیر باشد که علت سر و صدای زیاد در یخچال جنرال الکتریک می تواند مربوط به 
موتور فن خنک کننده 
خرابی الکتروفن کمپرسور و پره های فن 
تراز نبودن دستگاه ها و لوله هایی که در پشت آن قرار گرفته می تواند باعث این مشکل شود که باید بررسی و تعمیر آن توسط یک تکنسین متخصص انجام شود.

خرابی موتور یخچال جنرال الکتریک

موتور یخچال به منزله قلب آن است و اگر از کار بیفتد عملا دستگاه دیگر روشن نمی شود از جمله علایمی که می توانیم بفهمیم موتور دچار ایراد شده است می توان به
کار نکردن کمپرسور یخچال
گرمی بیش از حد آن
کار نکردن و اتومات نکردن یخچال
سوختن رله استارت یا سوختن کمپرسور و موتور
همچنین وجود ناخالصی در کمپرسور و داشتن گرد و غبار می ‌تواند باعث کثیفی کمپرسور شود و موتور دچار مشکل شود 
تراز نبودن یخچال و فشار زیاد به کمپرسور وارد می کند و کار نکردن فن کمپرسور نیز می‌ تواند به داغ شدن بیش از اندازه یخچال و در نتیجه سوختن موتور و کمپرسور بیانجامد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل

از آنجایی که یخچال جنرال الکتریک جزو وسایل سنگین خانه محسوب می‌ شود و دارای وزن زیادی است، جابجا کردن آن برای تعمیر می تواند به دغدغه های افراد اضافه کند، ولی امروزه برای تعمیر یخچال نیروهای متخصص به محل اعزام می ‌شوند و این می‌ تواند بسیار از نظر اقتصادی به نفع افراد باشد.
 همچنین از جابجایی و صدمه دیدن یخچال جنرال حین حمل و نقل جلوگیری می ‌کند و باعث می ‌شود که هزینه تراشی نشود، شما می توانید تمامی پروسه  تعمیر را از نزدیک مشاهده کنید و ناظر بر کار باشید و در سریعترین زمان تعمیر یخچال جنرال انجام شده و از خرابی مواد غذایی پیشگیری می شود.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو وب سایت : ایران طراح