09126159221

تعمیر جاروبرقی در تهران با گارانتی + فوری و در محل + 22554843

یکی از مهمترین خدمات مجموعه تعمیرکار۲۴ ، تعمیر جاروبرقی در تمامی برندها می باشد. ما با سال های تجربه در زمینه تعمیرات جارو برقی ، به شما اطمینان می دهیم که جارو برقی شما توسط بهترین تعمیرکار جارو برقی در تهران تعمیر و در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل داده شود. همچنین در صورتی که نیاز فوری به تعمیر جارو برقی خود دارید ، می توانید با تماس با ما ، از خدمات تعمیر جاروبرقی در منزل تعمیرکار ۲۴ بهره مند شوید. تعمیرکار ۲۴ ، تعمیرگاه جاروبرقی و نمایندگی اصلی تعمیرات مدل های مختلف جاروبرقی می باشد.

جاروبرقی یکی از وسایلی است که نقش زیادی در پاکیزگی خانه ما دارد و کاربردهای زیادی در روزمره ما خواهد داشت بنابراین حضور آن در هر خانه الزامی است و باعث می‌شود که آرامش و تمیزی به خانه شما بازگردد بنابراین اگر قصد خرید و تجهیز خانه تان را دارید باید در قدم اول جاروبرقی برای خود تهیه کنید. اما موضوعی که وجود دارد خراب شدن جاروبرقی بعد از خرید آن است بنابراین شما باید با یک مرکز معتبر آشنایی داشته باشید تا در صورت خراب شدن جاروبرقی تا بتوانید با آنها تماس بگیرید و تعمیر جاروبرقی تان را انجام دهید. در این مطلب قصد داریم مجموعه تعمیرکار ۲۴ را به شما معرفی کنید تا بتوانید در صورت بروز هرگونه خرابی در لوازم برقی خانه تان به این مجموعه مراجعه کنید. همچنین می توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی در محل ما نیز استفاده نمایید. لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

 

تعمیر جاروبرقی در تهران
تعمیر جاروبرقی در تعمیرکار 24 که به عنوان نمایندگی تعمیرات این محصولات در تهران فعالیت دارد، گزینه ای مقرون به صرفه و ایده آل برای کاربران این محصول است. با توجه به قابلیت های جاروبرقی و نقش مهم آن در تمیزکاری منازل و مکان های دیگر، خرابی این دستگاه می تواند نظافت این محیط ها را با مشکل مواجه کند. از این رو کاربران نیاز دارند تا در صورت برخورد با هر گونه ایراد در عملکرد آن به یک مرکز معتبر تعمیرات مراجعه کنند.
این مرکز به صورت 24 ساعته فعالیت دارد و تمامی خدمات در راستای تعمیر اصولی این دستگاه را به مشتریان ارائه می کند. برای آشنایی با خدمات این مجموعه و همچنین اقدامات لازم برای رفع ایرادات جاروبرقی، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ایرادات رایج جاروبرقی

همانطور که گفته بودیم جاروبرقی از جمله مسائلی است که کاربردهای بسیار زیادی در امور روزمره ما دارد و شما می توانید از آن استفاده های بسیار زیادی در پاک کردن راهرو ها و فضاهای مختلف خانه تان داشته باشید بنابراین باید در مورد ایرادات رایج جاروبرقی اطلاعات مختلفی داشته باشید تا بتوانید از طریق اطلاعاتی که در مورد آنها دارید هنگام خرابی آنها را درست کنید. البته لازم به ذکر است که این درست کردن مربوط به تعمیر کردن جاروبرقی نمی شود و شما صرفاً با اطلاعاتی که دارید می توانید ایرادات جزئی که به جاروبرقی تان به وجود می آید را شناسایی کنید و به کار تعمیرکار کمک کنید. موارد مختلفی به وجود می‌آید که شما با استفاده از این موارد مجبور هستید که جاروبرقی خودتان را تعمیر کنید بنابراین در این مطلب و در این قسمت از مطلب قصد داریم به این موارد بپردازیم. اگر می خواهید که در مورد ایرادات رایج جاروبرقی اطلاعات کافی داشته باشید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. جاروبرقی شما روشن نمیشود و یا کار نمی کند که می‌توان گفت که این جمله ها اولین جمله هایی است که هر فرد برای تعمیر جاروبرقی خود به تعمیرکار میگوید! گاها پیش آمده که افراد به تعمیرکاران لوازم خانگی مراجعه می‌کنند و از بوی نامطبوع درون دستگاه را می نالند که این بو حاصل موارد مختلف خواهد بود. این اتفاق می‌افتد که جاروبرقی شما صدای ناهنجاری از خود تولید می کند که همین موضوع باعث آزرده خاطر شما و دوستانتان می شود بنابراین پیشنهاد می‌شود که حتماً به دنبال رفع منبع صدا باشید. از دیگر موارد می‌توان به جمع شدن سیم جاروبرقی اشاره داشت که همین موضوع باعث زشت شدن ظاهر جاروبرقی تان خواهد شد. بدیهی است که در استفاده های طولانی مدت ممکن است موتور جاروبرقی داغ کند اما اگر همان ابتدای کار کردن تا متوجه داغ شدن موتور جاروبرقی تان شدید سریعاً اتصال آن را قطع کنید و به یک متخصص اطلاع دهید. افراد زیادی نیز از کم شدن مکش جاروبرقی گله دارند که این موضوع با مراجعه به مرکز تعمیر کار ۲۴ حل می شود.

نحوه تعمیر جاروبرقی

به دلیل خطرناک بودن کارهای برقی اگر احساس کردید که مشکل داروی تان پیش آمده لطفاً سریع آن را خاموش کرده و به یک فرد متخصص اطلاع دهید زیرا هرگونه کوتاهی در این زمینه باعث می‌شود که خسارات جبران ناپذیری پیش بیاید و شما دیگر نمی توانید آنها را درست کنید. در این شرایط اگر دسترسی به یک تعمیرکار ندارید و یا نمی توانید دستگاهتان را تا یک مرکز معتبر برای تعمیر کار ۲۴ به کمک شما می آید و شما می توانید با یک تماس با کارشناسان و متخصصان حین مرکز مجاز تعمیر لوازم خانگی در ارتباط باشید و با گفتن آدرستان تعمیرکار را به خانه دعوت کنید. بعد از آمدن تعمیرکار به خانه‌تان ایشان دستگاهتان را عیب یابی می کنند و بعد از دریافت عیب دستگاهی کیست از هزینه ها برای شما حاضر می کنند که شما می‌توانید هزینه‌های کارتان را تا انتها ببینید بنابراین اگر موافقت شما باشد تعمیر دستگاه شروع خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی

مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

بدیهی است که شما اگر دستگاهتان را برای تعمیر نزد یک مرکز مجاز بفرستید خیالتان بابت تعمیر دستگاه تان بسیار مطمئن تر از وقتی خواهد بود که می خواهید با استفاده از تعمیرکاران بی تجربه و ارزان قیمت دستگاهتان را تعمیر کنید. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که با مراجعه به مرکز تعمیر کار ۲۴ به صورت حضوری و غیر حضوری برای تعمیر دستگاهتان اقدام کنید تا تجربه ای بهتر برای تعمیر لوازم خانگی برای خود رقم بزنید. در این مرکز اگر که وسیله شما نیاز به تعمیر خاصی نداشته باشد شما می توانید با راهنمایی هایی که از کارشناسان و متخصصان این مرکز دریافت می کنید  وسیله تان را تعمیر کنید اما اگر دستگاه شما نیاز داشت که به صورت تخصصی تعمیر شود می توانید این موضوع را با کارشناسان تعمیرکار ۲۴ در میان بگذارید و آنها را به خانه تان دعوت کنید

از مزیت های مختلف و تعمیر جاروبرقی در مرکز تعمیرکار ۲۴ می توانیم به موارد درج شده در زیر توجه کنید:

 • تعمیر جاروبرقی توسط تکنسین های حرفه ای
 • پاسخگویی شبانه روزی
 • ارائه مشاوره رایگان و سرعت در ارائه خدمات
 • ارائه فاکتور برای متوجه شدن لیست قیمت ها
 • ضمانت برای خدمات صورت گرفته و تعمیر لوازم در صورت خرابی
 • تعمیر لوازم خانگی با هزینه های مصوب و مشخص و همین طور مناسب

 

 

معرفی نمایندگی تعمیر جاروبرقی

ممکن است که تعمیرگاه های مختلفی را در سراسر شهر و یا کشور به عنوان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بشناسید اما باید به شما بگویم که تنها اندکی از این تعمیرگاه ها نمایندگی مجاز هستند و نمی توان به صورت جدی آنها را به عنوان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی به حساب آورد بنابراین شما می‌توانید با یک استعلام مشخص متوجه نمایندگی های اصلی موجود در سراسر کشور شوید. تعمیرکار ۲۴ یکی از نمایندگیهای مجاز سراسر کشور می باشد که در زمینه تعمیر لوازم خانگی فعالیت دارد و شما به راحتی می توانید لوازم خانگی های خود را که همان جاروبرقی و یا وسایل دیگر می باشد به این نمایندگی بسپارید و آنها را مانند روز اول تحویل بگیرید.

علاوه بر آنها باید تعمیراتی را که توسط این نمایندگی انجام می‌شود را با شما در میان بگذاریم تا بتوانید مسیر تصمیم گیری واضح تر و روشن تری داشته باشید بنابراین به مواردی که در زیر ذکر می کنیم دقت کنید:

 • تعمیر جاروبرقی شارژی
 •  تعمیر موتور جاروبرقی
 • تعمیر بلبرینگ جاروبرقی
 •  تعویض مخزن جاروبرقی
 • تعمیر برد جاروبرقی
 • تعویض فیلتر جاروبرقی
 • تعمیر ترموستات جاروبرقی
 •  تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی
 • تعویض زغال جاروبرقی
 •  تعویض فن جاروبرقی
 • تعمیر و یا تعویض پروانه جاروبرقی
 • تعویض خرطوم جاروبرقی
 • تعویض لوله تلسکوپی جاروبرقی

شما به راحتی می توانید با مراجعه به مرکز تعمیر کار ۲۴ بهترین خدمات مربوط به تعمیر لوازم خانگی را دریافت کنید و از دستگاهتان مانند روز اول استفاده کنید.

 

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران

مرکز تعمیر کار ۲۴ یک لیست واضح و مشخص از تعمیرات خود به مشتری ارائه می دهد تا مراجعه‌کننده به راحتی بتواند در مورد تعمیرات صورت گرفته و یا خدمات این نمایندگی اطلاعات کافی را کسب کند. بنابراین شما به سادگی یک کلیک و یا یک تماس می توانید با این نمایندگی در ارتباط باشید و سلامت لوازم خانگی خود را تامین کنید.

تعمیر جاروبرقی در منزل

ممکن است که جابجایی وسیله زمان و هزینه زیادی را از شما بگیرد بنابراین همواره به دنبال یک نمایندگی معتبر خواهید بود که بتواند تعمیرکاران خود را به منزل شما بفرستد. شما می توانید با تماس با مرکز تعمیر کار ۲۴ ایراد دستگاه خود را ثبت کنید و در صورت امکان با راهنمایی های غیر حضوری متخصصان و تکنسین های این نمایندگی دستگاه خود را تعمیر کنید اما لازم به ذکر است که در صورت ایجاد خرابی های بیشتر شما باید درخواست دهید که تعمیرکار درب منزل شما بیاید و دستگاه شما را در خانه تان تعمیر کند. تکنسین های مربوطه تمام وسایل مورد نیاز برای تعمیر جاروبرقی به همراه خود دارند و همین موضوع باعث می شود که بتواند سریعتر وسیله شما را تعمیر کند اما در صورتی که آن قطعه همراه تعمیرکار نبود می توانید آن را سفارش دهید و اندکی بعد با تعویض قطعه دستگاه سالم خود را تحویل بگیرید.

علاوه بر این ها ساکنین شهر تهران به خوبی می دانند که انتقال جاروبرقی معیوب به محل نمایندگی تعمیرات می تواند وقت زیادی را از آنها گرفته و هزینه های زیادی برای آنها داشته باشد. در برخی موارد این دغدغه باعث می شود تا تعمیرات این دستگاه مدت ها طول کشیده و افراد تنها در زمان هایی که وقت آزاد دارند برای انتقال آن به آدرس نمایندگی اقدام کنند.
تعمیر جاروبرفی در منزل
این در حالی است که با استفاده از خدمات تعمیرکار 24، دیگر نیازی به انتقال دستگاه به محل نمایندگی وجود ندارد، زیرا خدمات این مرکز در محل و منزل مشتری ارائه می شود. بعد از ثبت درخواست تعمیرات توسط مشتری، تکنسین ها در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر جاروبرقی در منزل، اعزام خواهند شد. در این حالت تکنسین ها به سرعت دستگاه را عیب یابی کرده و آن را تعمیر می کنند.
این تکنسین ها تمامی ابزارآلات مورد نیاز را با خود به همراه دارند و به دلیل آشنایی با نحوه تعمیر موتور جاروبرقی و دیگر قطعات آن، عیب یابی و تعمیرات دستگاه معیوب را در مدت زمان کمی انجام می دهند. مشتریان نیز می توانند بر نحوه تعمیر دستگاه نظارت کنند. همچنین در صورتی که می خواهید از هزینه تعمیر موتور جاروبرقی مطلع شوید ، می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

ارائه مشاوره رایگان

ارائه مشاوره رایگان توسط تکنسین ها و کارشناسان تعمیرکار 24 به عنوان مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران از دیگر ویژگی های ممتاز این مرکز است. این مشاوره ها به صورت رایگان ارائه می شوند و در صورت امکان، مشتریان می توانند با استفاده از این راهنمایی ها و بدون نیاز به حضور تعمیرکار جاروبرقی، مشکل دستگاه را رفع کنند. در واقع صحبتی در قالب مشاوره توسط تکنسین ها و متخصصان تعمیرکار ۲۴ برای شما ارائه می شود که می توانید با استفاده از این تماس عیب دستگاهتان را به متخصصان بگویید و همانطور که در پاراگراف های قبلی ذکر کردیم آنها را تعمیر کنید.

 

تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات معیوب

تکنسین هایی که در این مرکز تعمیراتی فعالیت دارند به دلیل تجربه و مهارتی که در این زمینه به دست آورده اند با نحوه تعمیر جاروبرقی آشنایی کامل دارند. از این رو ابتدا اقدام به عیب یابی دستگاه می کنند. حال که قطعه معیوب شناسایی شده است، اقدامات لازم جهت تعمیر آن انجام خواهد شد. اولویت تعمیر قطعه معیوب به تعویض آن باعث می شود تا در هزینه های تعمیرات، صرفه جویی شده و کیفیت کار دستگاه بعد از تعمیر نیز به حال سابق برگردد، زیرا قطعه فابریک خود دستگاه در آن حفظ می شود.

متخصصان و تکنسین‌های تعمیرکار ۲۴ همواره در تلاشند که به جای تعویض قطعات معیوب و تعمیر آن ها بیاورند تا هزینه کمتری را به مشتری تحمیل کند شما می توانید به راحتی از علم یک تعمیرکار کمک بگیرید و دستگاه تان را تعمیر کنید و نه تعویض.

 

تعمیرات انواع جاروبرقی

استفاده از قطعات اورجینال برای تعویض قطعات معیوب

بنا بر تشخیص تعمیرکاران ماهر حاضر در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی، ممکن است به دلیل خرابی وسیع در یک یا چند قطعه و یا پایان طول عمر آنها، امکان تعمیر این قطعات وجود نداشته باشد؛ بنابراین در این موارد باید نسبت به تعویض قطعه اقدام کرد؛ اما آنچه در این موارد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، کیفیت قطعات جدید است.

اگر که دستگاه شما نیاز داشت که قطعه درون آن عوض شود تعمیرکاران از یک قطعه اورجینال استفاده می‌کند تا دستگاه شما با کاهش کارکرد مواجه نشود و مانند روز اول خود بتواند به شما خدمت کند بنابراین شما به راحتی می توانید به قطعات استفاده شده توسط نمایندگی مجاز تعمیر کار ۲۴ اطمینان کنید و دستگاه خود را مانند روز اول تحویل بگیرید.

 

تعمیر با هزینه مناسب

تمام لوازم خانگی هایی که در این نمایندگی تعمیر می‌شود دارای یک لیست قیمت مشخص هستند که با توجه به آن قیمت مصوب این تعمیرات صورت می‌گیرد و همین مورد باعث می‌شود که هزینه های شما برای تعمیر جاروبرقی تان بسیار مناسب تر است هنگام می باشد که به نمایندگی های غیرمجاز مراجعه می کنید.برای اطلاع در مورد این مسئله باید به این موضوع توجه کرد که امروزه در شهرهای مختلف، مراکز متعددی وجود دارند که در زمینه ارائه خدمات تعمیرات فعالیت دارند. هر کدام از آنها بنا به اهداف و سیاست هایی که دارند، هزینه تعمیرات را مشخص می کنند؛ اما به طور کلی می توان چنین عنوان کرد که هزینه تعمیرات در مراکز غیر مجاز، بسیار بالاتر است، زیرا این مراکز در پی کسب سود بیشتر بوده و کیفیت خدمات در آنها، پایین است.
تعمیرکار 24 به دلیل فعالیت مجاز در زمینه تعمیرات و در راستای کاهش دغدغه های مشتریان خود، هزینه تعمیر این دستگاه ها را بر اساس نرخ های مصوب تعیین می کند. دستمزد تعمیر جاروبرقی در این مرکز بسیار مناسب بوده و کاربران از لحاظ اقتصادی با مشکلی روبرو نخواهند شد، زیرا اولویت تعمیر قطعات به جای تعویض آنها، استفاده از قطعات اورجینال، تعمیر در محل و ... همگی سبب کاهش هزینه های تعمیرات می شوند.

 

ارائه فاکتور هزینه ها

نمایندگی تعمیر کار ۲۴ فاکتور هزینه‌ها را نیز به شما ارائه می کند که همین موضوع باعث می‌شود که شما در جریان ریز قیمت هایی که برای تعمیر دستگاه استفاده کرده‌اید، باشید. بنابراین شما می توانید با خیال راحت پروسه تعمیر دستگاه تان را زیر نظر داشته باشید و هزینه های مربوط به آن را پرداخت کنید.

 

ضمانت خدمات تعمیرات

ارائه ضمانت نامه برای خدمات ارائه شده، گواهی بر اعتماد مدیران و تکنسین ها به نحوه تعمیرات جاروبرقی است. از آن جایی که تعمیرکاران حاضر در این مرکز با نحوه تعمیرات قطعات این دستگاه آشنا هستند، از قطعات اصل برای تعویض قطعات معیوب استفاده می کنند و بهترین روش تعمیر جاروبرقی را برای رفع مشکل دستگاه انتخاب می کنند به نحوه عملکرد خود اعتماد کامل دارند. از این رو با ارائه ضمانت تعمیرات به مشتریان، خیال آنها را نیز از این بابت آسوده می کنند.

یک کارت گارانتی خدمات از طرف تعمیرکار ۲۴ بعد از پایان تعمیر لوازم خانگی شما به شما اهدا می‌شود که شما با استفاده از این کارت می توانید به سادگی در صورت بروز هر گونه مشکل دستگاه خود را دوباره تعمیر کنید و هزینه ای بابت آن پرداخت نکنید. این هدیه از طرف تعمیرکار ۲۴ به مشتریان وفادار و قدرشناس این مجموعه است.

 

ارائه خدمات تعمیرات برای انواع برندهای جاروبرقی

امروزه جاروبرقی ها توسط برندهای مختلف ایرانی و خارجی تولید شده و به بازار ارائه می شوند. هر کدام از این برندها در تولید جاروبرقی های خود از فناوری های متفاوتی استفاده می کنند. به همین دلیل نیز رفع ایرادات آنها باید به صورت اصولی انجام شود.
تعمیرکار 24 برای این که پاسخ گوی نیاز کاربران جاروبرقی هایی با برندهای مختلف باشد، خدمات خود را برای جاروبرقی های برندهای زیر ارائه می کند:
 • تعمیر جارو برقی ویداس
 • تعمیر جارو برقی وکس
 • تعمیرات جاروبرقی روسو
 • تعمیرات جاروبرقی رونتا
 • تعمیر جاروبرقی الکترا
 • تعمیرات جاروبرقی پارس خزر
 • تعمیرات جاروبرقی ال جی
 • تعمیرات جاروبرقی زیمنس
 • تعمیر کار جارو برقی هیتاچی
 • تعمیرات جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر تخصصی جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر جاروبرقی آ ا گ
 • تعمیر حرفه ای جاروبرقی دوو
 • تعمیر جاروبرقی تولیپس
 • تعمیرات جارو برقی ناسیونال
 • تعمیرات جاروبرقی پاکشوما
 • تعمیرات جار وبرقی سانی
 • تعمیر کار جارو برقی نانیوا
 • تعمیرات جارو برقی فیلیپس
 • تعمیر جاروبرقی زیرووات
 • تعمیرات جارو برقی پاناسونیک
 • و ...

تمام موارد ذکر شده نام برندهای مختلف و معتبر جهانی جاروبرقی هستند که شما با استفاده از این لیست به راحتی می توانید متوجه شوید که جاروبرقی شما توسط این مرکز تعمیر می شود و یا خیر.

 

تعمیر جارو برقی در مناطق مختلف تهران

تعمیرکار 24 با توجه به رسالت خود در زمینه تعمیر جاروبرقی، خدمات خود را در مناطق مختلف شهر تهران، ارائه می کند. لیست این مناطق به شرح زیر است:
 • تعمیر جاروبرقی در تجریش
 • تعمیر جاروبرقی در نیاوران
 • تعمیرات جاروبرقی در زعفرانیه
 • تعمیرات حرفه ای جاروبرقی در ولنجک
 • تعمیر کار جارو برقی در سعادت‌آباد
 • تعمیر جارو برقی در فرشته
 • تعمیرات جاروبرقی در شمال تهران
 • تعمیرات جارو برقی در قیطریه
 • تعمیر جاروبرقی در اختیاریه
 • تعمیرات جاروبرقی در اختیاریه شمالی
 • تعمیر جارو برقی در اختیاریه جنوبی
 • تعمیر کار جارو برقی در دولت
 • تعمیرات جاروبرقی در شریعتی
به دلیل استفاده زیاد از جاروبرقی، ممکن است بعد از مدتی با ایراد در عملکرد آن مواجه شوید. در این حالت باید از کمک تکنسین های مجرب فعال در این حوزه استفاده کرد؛ زیرا افراد عادی به صوت تخصصی با ایرادات و نحوه رفع این ایرادات، آشنایی ندارند. به عنوان مثال ممکن است موتور دستگاه آسیب دیده باشد و افراد عادی در این زمینه که آیا موتور جاروبرقی تعمیر می‌ شود یا خیر، اطلاعاتی نداشته باشند. در این حالت، دستکاری جاروبرقی قطعاً به گسترده تر شدن وسعت خرابی ها خواهد افزود.

بنابراین شما به سادگی می توانید به هر یک از این شعبه ها مراجعه کنید و تعمیر جاروبرقی تان را انجام دهید. وجود شعبه های مختلف در سراسر تهران باعث می شود که به راحتی بتوانید تعمیرکار را در اسرع وقت به منزل دعوت کرده و فرآیند تعمیر جاروبرقی تان را انجام دهید.

 

مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران و تعمیرگاه جاروبرقی

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی تعمیرکار ۲۴ به عنوان تعمیرگاه جاروبرقی در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد و همواره بهترین ها را برای شما آرزو می کند. مرکز تعمیرکار۲۴ به عنوان مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران آمادگی تعمیرات انواع جاروبرقی در تمامی برندها را دارد. رضایت مشتریات عزیز افتخار برند ماست.

تلفن تماس برای تعمیر جارو برقی و تعمیرکار جاروبرقی چه شماره ای می باشد ؟
برای تعمیر جارو برقی با شماره تماس 02122554843 یا 09126159221 تماس بگیرید .
هزینه و تعرفه تعمیر جارو برقی چند است ؟
هزینه و تعرفه تعمیر جارو برقی با توجه به مشکل و ایراد جارو برقی متغیر می شود . در تعمیرکار 24 با حداقل هزینه جارو برقی خود را تعمیر کنید.
گارانتی تعمیرات جارو برقی چه مدت می باشد ؟
گارانتی تعمیرات جارو برقی در تعمیرکار 24 یک سال می باشد و به صورت کتبی و معتبر به مشتری ارائه خواهد شد .
نقاط تحت پوشش برای تعمیر جارو برقی چه مناطقی می باشد ؟
تعمیرکار 24 در تمامی مناطق تهران ( شمال ، مرکز ، جنوب و شرق تهران ) خدمات ارائه می کند.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .