09126159221
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154
آدرس : تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154

علت نمایش خطا و ارور E26 یا F26 ماشین ظرفشویی بوش و نحوه رفع آن

سیستم عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش باعث اطلاع رسانی به موقع از خرابی و نقص در هر سنسور و قطعه در زمان وقوع می‌شود. این اطلاع رسانی و هشدار معمولاً از طریق ارور یا کدهای خطای حروفی اختصاری و اعداد بر روی ال‌سی‌دی دستگاه نمایش داده می‌شود. برطرف کردن مشکل و نقص فنی در موارد پیش پا افتاده می‌تواند توسط کاربران و در مواقع حاد باید با کمک تکنسین و تعمیرکاران متخصص بررسی و مرتفع شود.
کد خطا و ارور e26 در ماشین ظرفشویی بوش مربوط به اختلال در سوئیچ تنظیم کننده آب و ورود آب بیش از حد به مخزن ظرفشویی است که به دلیل تخصصی بودن نقص، تعویض قطعه باید سریعا مشکل را با تعمیرگاه‌ها و تکنیسین‌های معتبر در میان گذاشته شود.
پیغام خطای e26 و f26 در ماشین ظرفشویی بوش

علت ارور یا کد خطا E26 یا F26 ظرفشویی بوش

خرابی سوئیچ تنظیم کننده آب: به طور کلی سوئیچ تنظیم کننده آب یا شناور وظیفه کنترل میزان آب ورودی به درون محفظه یا لگن را دارد. این شناور با افزایش حجم آب ورودی به مخزن زمانی که به ارتفاع مشخصی برسد موجب انسداد شیر ورودی آب می‌شود.  لذا از آبگیری اضافه و سرریز شدن و تخلیه آن به بیرون جلوگیری می‌کند.
خرابی این سوئیچ و شناور می‌تواند آن را در فرایند آبگیری و تنظیم میزان آب ناتوان کرده و باعث تجمع آب بیش از حد و سرریز شدن آن به بیرون از دستگاه شد.
خرابی برد الکترونیکی: اگر در بررسی‌های ارور e26 به سلامت سوئیچ تنظیم آب رسیدید علت می‌تواند به دلیل اختلال برد الکترونیکی و عدم ارسال و دریافت سیگنال‌ها از سوی برد  در فرایند آبگیری و قطع آب باشد.
اختلال در سیم کشی و ولتاژ: این مورد در ارور e26 کاملاً نادر است و اما احتمال وقوع آن صفر نبوده و هرگونه مشکل در ولتاژ بالا و پایین یا سیم کشی و قطع اتصالات می‌تواند باعث عدم آبگیری صحیح و تخلیه آن در صورت میزان بیش از حد باشد.
علت ارور یا کد خطا E26 یا F26 ظرفشویی بوش

رفع ارور e26 در ظرفشویی بوش

در مرحله اول مهم‌ترین قطعه دخیل یعنی میکروسوئیچ تنظیم آب یا شناور باید از نظر سلامت مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به تعویض آن از تکنسین ماهر کمک بگیرید.
اما اگر از سلامت شناور مطمئن شده و مشکل مربوط به اختلال در برد باشد باید عیب یابی و میزان اختلال جزئی و کلی بررسی شده و تعویض یا تعمیر آن به صورت تخصصی توسط نیروی تعمیرکار ماهر انجام شود.
وجود مشکل از سیم کشی دستگاه یا اختلال در ولتاژ نیز به دلیل تخصصی بودن این فرایند باید به دست تکنیسین کاربلد و با تجربه برطرف شود.
در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش با ما تماس بگیرید .
تلفن تماس : 02122554843
پیغام خطاهای دیگر ظرفشویی بوش
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، اختیاریه جنوبی ، بعد از کلاهدوز ، پلاک 154 ، طبقه اول
تلفن تماس: 02122554843   02126650039
موبایل : 09126159221
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیر کار 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو وب سایت : ایران طراح